Piotr Odoszewski wraca z „moniką” i zapowiada debiutancki album!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Artysta wraca z nowym singlem i zapowiada debiutancki album digitalowy „Teleranek”, który ukaże się jeszcze przed wakacjami. Znajdą się na nim świetnie przyjęte single, m.in. „jeden raz”, który wygenerował łącznie niemal 3M odtworzeń kreacji na TT.

Piotr Odoszewski – monika

Listen to monika by Piotr Odoszewski.

Czytaj więcej

„monika” to pierwszy autorski singiel po sukcesie „Nie szkodzi” – duetu z Paulą Biskup, który stał się viralem na TT, generując wielomilionowe odtworzenia kreacji i ocierając się o TOP10 Spotify. Utwór zapowiadający album, podobnie jak wiele poprzednich singli, powstał we współpracy ze Stanisławem Szulgą. Za produkcję niezmiennie odpowiada Piotr Odoszewski, który tym razem postawił na energetyczne, upbeatowe brzmienie, będące idealnym towarzyszem ciepłych, letnich dni!
A skoro o lecie mowa, to warto wspomnieć o tym, że artysta szykuje dla nas kilka gorących koncertów – zarówno ze wspaniałym składem Wodecki Twist, z którym niedawno pojawił się na Polsat Hit Festiwalu, jak i z projektem WOW, współtworzonym z reprezentantami pokolenia Z, z którymi zagości m.in. na Męskim Graniu czy Great September. Jest na co czekać!
blank