Plac Kościelny 2 – kolizja dwóch pojazdów osobowych

Plac Kościelny 2 - kolizja dwóch pojazdów osobowych
W Świnoujściu doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych – volkswagenem na polskich tablicach rejestracyjnych i forda z niemieckimi tablicami. Według nieoficjalnych informacji winna wypadku była obywatelki Niemiec, która została pouczona przez policję. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Zdarzenie jest kolejnym przypomnieniem o konieczności przestrzegania przepisów drogowych i zachowywania ostrożności na drodze.

W dniu dzisiejszym, około godziny 18:15, miała miejsce kolizja drogowa pomiędzy dwoma pojazdami osobowymi – volkswagenem touareg na świnoujskich tablicach rejestracyjnych oraz fordem na niemieckich tablicach rejestracyjnych. Zdarzenie miało miejsce w samym centrum miasta, pomiędzy dwoma rondami w Świnoujściu.

Na miejscu zdarzenia pojawiła się policja, która przeprowadziła wstępną analizę przyczyn kolizji. Według nieoficjalnych informacji, winna kolizji była obywatelki Niemiec, która kierowała fordem. Kierowca volkswagena był mężczyzną.
Plac Kościelny 2 - kolizja dwóch pojazdów osobowych [1]

Na szczęście, w wypadku nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Jedynym pasażerem był niepełnosprawny człowiek, który znajdował się w fordzie. Na szczęście nic się nie stało.

Policja pouczyła obywatelkę Niemiec o odpowiedzialnym zachowaniu na drodze. Kolizja była poważnym przypomnieniem, że każdy kierowca ma obowiązek zachowania ostrożności na drodze i przestrzegania zasad ruchu drogowego, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji.
źródło: www.iswinoujscie.pl