Poczta przy ulicy Piłsudskiego przeszła na tryb wakacyjny?

Poczta przy ulicy Piłsudskiego przeszła na tryb wakacyjny?
Mieszkańcy piszą do nas w sprawie skróconego czasu pracy urzędu pocztowego przy ulicy Piłsudskiego w Świnoujściu. Od teraz poczta w centrum miasta będzie czynna w godzinach od 10:00 do 18:00. Wcześniej załatwić sprawy na poczcie mogliśmy od 9:00 do 19:00. Teraz jednak ma się to zmienić. To na pewno zła wiadomość dla wszystkich tych, którzy pracują do 18:00.

– Czy to oznacza, że poczta przy Piłsudskiego przeszła na tryb wakacyjny? Jak długo będzie funkcjonowała w takich godzinach? – pyta mieszkaniec.

Zapytaliśmy o tę sprawę rzecznika prasowego Poczty Polskiej.

Proces dostosowania godzin otwarcia placówek Spółki do aktualnego zapotrzebowania na nasze usługi poprzedziły gruntowne analizy w tym zakresie. Celem zmian, jakie wdrażamy, jest zatem optymalizacja procesów i zwiększenie efektywności kosztowej funkcjonowania placówek Poczty Polskiej, które wynikają wprost z oczekiwań Klientów. W przypadku zmiany aktualnego trendu – spadającego wolumenu obsługiwanych przesyłek listowych, nie wykluczamy wydłużenia otwarcia urzędów i filii pocztowych w przyszłości. – wyjaśnił rzecznik prasowy Poczty Polskiej, Daniel Witowski.

źródło: www.iswinoujscie.pl