Pomóż Przemkowi stanąć na nogi

Pomóż Przemkowi stanąć na nogi
Przemek cierpi na zwyrodnienie stawu kolanowego, objawiające się bardzo intensywnym bólem. Choroba odbiera mu sprawność i utrudnia podstawowe czynności. Jego jedyną nadzieją jest niesamowicie kosztowna, nierefundowana operacja, na którą zbiera środki w serwisie zrzutka.pl.

– Przemek został zakwalifikowany do zabiegu przeszczepu łąkotki kolagenowej stawu kolanowego.
– Tego typu operacje nie są refundowane – koszt zabiegu oszacowano na 16 600 zł
– Oprócz środków na operację, Przemek będzie potrzebował również pomocy w zakupie leków, ortezy oraz sfinansowaniu dojazdu do specjalistów.

Przemysław Kamiński mieszka na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą w woj. lubuskim. Kocha pomagać innym – pomagał uchodźcom z Ukrainy, angażował się w działania na rzecz osób starszych i wspierał niepełnosprawnym. Dzisiaj to on potrzebuje pomocy – narastający ból kolana, związany z zastarzałym uszkodzeniem łąkotki odbiera mu mobilność i utrudnia funkcjonowanie.

Przemek przeszedł już 3 operacje prawego kolana. Niestety, kolejne zabiegi nie przynosiły oczekiwanych skutków. Gdy wyczerpały się możliwości terapeutyczne refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, lekarze podjęli decyzję o kwalifikacji Przemka do zabiegu przeszczepu łąkotki kolagenowej stawu kolanowego. Ten zabieg to dla Przemka nadzieja na normalne życie. Jedyną przeszkodę w poddaniu się operacji stanowią pieniądze.

Zabieg wszczepienia kolagenowej łąkotki nie jest w Polsce refundowany. Jego koszt został oszacowany na 16 600 zł. Dla Przemka ta kwota jest nieosiągalna. W związku ze swoim stanem zdrowia, młody mężczyzna nie jest w stanie podjąć pracy zawodowej. Na dzień dzisiejszy utrzymuje się z zasiłków o łącznej wysokości 1021 zł. Ta kwota wystarcza mu na zaspokojenie podstawowych potrzeb, jednak bez pomocy ludzi o dobrych sercach nie będzie go stać na walkę o własne zdrowie.

Przemka można wesprzeć wpłacając na zrzutkę zrzutka.pl/operacja-kolana-prawego-implant-kolagenowy bezpośrednio lub za pośrednictwem przelewu tradycyjnygo
na numer konta: 51 1750 1312 6881 8380 9933 0234
tytułem: Zrzutka.pl/x7x3p8