Potrącenie 18 – latki przy skrzyżowaniu 11 Listopada i Szkolnej. Młoda kobieta trafiła do szpitala

Potrącenie 18 - latki przy skrzyżowaniu 11 Listopada i Szkolnej. Młoda kobieta trafiła do szpitala
Do groźnego wypadku doszło przy skrzyżowaniu ulicy 11 Listopada i Szkolnej. Kierowca samochodu osobowego potrącił młodą kobietę. 18 – latka trafiła do szpitala. Na miejsce przyjechała policja oraz po dłuższym czasie pogotowie ratunkowe. Z informacji podanych przez świnoujską policję wynika, że kierującemu pojazdem 61 – latkowi zatrzymane zostało prawo jazdy.

Potrącona kobieta doznała obrażeń ciała.

– Potrącona została 18-letnia kobieta; z urazem stawu biodrowego i stłuczeniem kończyny górnej trafiła do szpitala – poinformowała Paulina Heigel, rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.
Potrącenie 18 - latki przy skrzyżowaniu 11 Listopada i Szkolnej. Młoda kobieta trafiła do szpitala [1]

Do wypadku doszło we wtorek, 30 listopada.

– W dniu 30 listopada 2021 roku, około godziny 16:30 przy skrzyżowaniu ulicy 11 Listopada z ulicą Szkolną policjanci podjęli czynności służbowe w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zdarzenia drogowego, do którego doszło pomiędzy kierującym samochodem osobowym a pieszą. W wyniku podjętych czynności, stróże prawa zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek drogowy. Kierującemu pojazdem osobowym 61-latkowi zatrzymane zostało prawo jazdy. Czynności w sprawie prowadzi Wydział Kryminalny KMP w Świnoujściu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu – poinformował Kamil Zwierzchowski z KMP w Świnoujściu. Potrącenie 18 - latki przy skrzyżowaniu 11 Listopada i Szkolnej. Młoda kobieta trafiła do szpitala [2]

źródło: www.iswinoujscie.pl