Potrącenie nastolatka na osiedlowej ulicy Jacka Malczewskiego

Potrącenie nastolatka na osiedlowej ulicy Jacka Malczewskiego
Dzisiaj rano na osiedlowej ulicy Jacka Malczewskiego doszło do potrącenia młodego chłopaka przez kierowcę samochodu osobowego marki Mitsubishi. Nastolatek, mający około 15 lat, został uderzony przez pojazd i leżał przytomny na ulicy.

W poniedziałek, przed godziną 7:00 rano, na osiedlowej ulicy Jacka Malczewskiego, doszło do potrącenia młodego chłopaka przez kierowcę samochodu osobowego marki Mitsubishi. Nastolatek, mający około 15 lat, został uderzony przez pojazd i upadł przy samochodzie. W aucie została rozbita przednia szyba.

Nastolatek, który został potrącony, był przytomny i leżał w miejscu zdarzenia. Ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce, ocenili jego stan zdrowia i zdecydowali, że musi on zostać przewieziony do szpitala.
Potrącenie nastolatka na osiedlowej ulicy Jacka Malczewskiego [1]

W miejscu, gdzie doszło do zdarzenia przejazd ulicą był niemożliwy. W tym czasie pracowali tam mundurowi wykonując czynności, które pozwolą na ustalenie dokładnego przebiegu zdarzenia i jego okoliczności.

W takich sytuacjach warto przypomnieć o konieczności zachowania ostrożności na drodze, szczególnie w pobliżu szkół i osiedli mieszkaniowych. Zawsze warto przestrzegać przepisów ruchu drogowego i przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego.
– Informujemy że zdarzenie miało miejsce o godzinie 6:46, kiedy to na pasach został potrącony 15-letni chłopiec. Po zdarzeniu, pacjent otrzymał pomoc medyczną, a następnie został przewieziony do Szpitala "Zdroje" w Szczecinie z powodu powierzchownego urazu głowy oraz powierzchownego urazu podudzia – przekazała nam informacje Agata Sadurska Asystent Dyrektora z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego
w Szczecinie.

Czekamy na więcej informacji od rzecznika policji.
źródło: www.iswinoujscie.pl