Powraca „ROCKSTAR” K-popu – LISA!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

LISA – Rockstar

Listen to Rockstar by LISA.

Czytaj więcej

Światowej sławy raperka, piosenkarka, tancerka i ikona stylu, LISA (Lalisa Manobal) wydaje swój nowy singiel „ROCKSTAR” za pośrednictwem LLOUD Co./RCA Records!
„ROCKSTAR” to popis znakomitych umiejętności LISY – jej doskonały flow bez trudu przeradza się w energiczny popowy wokal. Nowy singiel został wyprodukowany przez Ryana Teddera i Sama Homaee.

Gold teeth sitting on the dash, she a rockstar; make your favorite singer wanna rap, baby lala

Premierze piosenki towarzyszy oficjalny teledysk w reżyserii Henry’ego Schofielda z choreografią Seana Bankheada. Nakręcony w Bangkoku klip ukazuje LISĘ przejmującą miasto, oddającej hołd dla swojej tajskiej kultury i autentycznego tajskiego życia ulicznego. Jednocześnie artystka zamienia się w prawdziwą gwiazdę rocka z porywającą choreografią!

LISA po raz pierwszy zapowiedziała singiel na początku tego miesiąca otwierając konto na TikToku, które natychmiast ustanowiło rekord Guinnessa, zdobywając MILION obserwujących w zaledwie 2 godziny i 18 minut. W zeszłym tygodniu oficjalnie zapowiedziała singiel ku uciesze fanów, a także takich magazynów, jak „Rolling Stone” czy Billboard.
„ROCKSTAR” to pierwszy solowy singiel LISY wydany w ramach nowego partnerstwa jej firmy LLOUD Co. i RCA Records. LLOUD CO. został założony przez LISĘ w celu stworzenia platformy do zaprezentowania jej ogólnej wizji w muzyce i rozrywce, która nieustannie przesuwa wszelkie granice.

LISA jest najbardziej znana jako członkini jednej z najpopularniejszych dziewczęcych grup K-popowych, BLACKPINK. Poza sukcesami z zespołem, LISA ma na koncie sporo własnych rekordów jako solistka – single „LALISA” i „MONEY” znalazły się w pierwszej dziesiątce listy Billboard Global 200, a „MONEY” jest najdłużej notowaną piosenką solowej artystki K-popowej na liście Billboard Hot 100 w USA oraz w Wielkiej Brytanii. We wrześniu ubiegłego roku LISA zadebiutowała także na scenie Crazy Horse w Paryżu, dając naprawdę zjawiskowe show.
W samym 2023 roku LISA pobiła trzy rekordy Guinnessa: ma największą liczbę obserwujących jako K-popowa artystka (obecnie 102 miliony), jest również pierwszą K-popową solistką, która zdobyła nagrody MTV Video Music Awards oraz MTV European Music Awards.
Już wkrótce LISA zadebiutuje na ekranie w trzecim sezonie przebojowego serialu HBO Original, „Biały Lotos”, kręconego w jej rodzinnej Tajlandii. LISA jest również znana ze swojego wyjątkowego wyczucia mody i stylu, co czyni ją znaczącą siłą w globalnym przemyśle modowym. Ma na koncie kilka ważnych współprac – obecnie jest twarzą luksusowego domu Bulgari.
blank