Premiera nowego albumu Justina Timberlake’a

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Everything I Thought It Was

Listen to content by Justin Timberlake.

Czytaj więcej

Wielokrotnie nagradzany artysta Justin Timberlake powraca z szóstym albumem studyjnym „Everything I Thought It Was”! Aby uczcić premierę, już dziś o 15:00 ukaże się oficjalny teledysk do najnowszego singla, „No Angels” (reż. Ti West).
Lista utworów „Everything I Thought It Was”:
1. Memphis
2. F**kin’ Up The Disco
3. No Angels
4. Play
5. Technicolor
6. Drown
7. Liar (ft. Fireboy DML)
8. Infinity Sex
9. Love & War
10. Sanctified (ft. Tobe Nwigwe)
11. My Favorite Drug 
12. Flame
13. Imagination
14. What Lovers Do
15. Selfish
16. Alone
17. Paradise (ft. *NSYNC)
18. Conditions
W środę 13 marca Justin dał jedyne w swoim rodzaju show w Los Angeles. Na początku tygodnia pojawił się także u Jimmy’ego Kimmela, gdzie wystąpił z „No Angels”.
W ubiegłym miesiącu Justin Timberlake podzielił się utworem „Drown”. Współautorami piosenki byli Timberlake, Louis Bell (Taylor Swift, Post Malone), Henry Walter, Amy Allen i Kenyon Dixon. Produkcją zajęli się Timberlake, Louis Bell oraz Cirkut (Maroon 5, The Weeknd).
Justin Timberlake otworzył 2024 rok singlem i teledyskiem „Selfish”, który zgromadził już ponad 100 milionów streamów i 19 milionów wyświetleń. Artysta wystąpił także gościnnie w programie „Saturday Night Live”, gdzie wykonał „Selfish” oraz „Sanctified” (feat. Tobe Nwigwe).
Niedawno Justin Timberlake zapowiedział długo oczekiwaną trasę koncertową „The Forget Tomorrow World Tour”. Tournée rozpocznie się w Ameryce Północnej. Koncerty w Polsce – 26 i 27 lipca w TAURON Arenie Kraków (https://www.ticketmaster.pl/artist/justin-timberlake-bilety/213070) – otworzą europejską część trasy. Następnie Timberlake powróci do Ameryki Północnej. Więcej informacji o trasie koncertowej i biletach można znaleźć na stronie artysty (justintimberlake.com).
Wszechstronnie utalentowany artysta, producent muzyczny, autor tekstów i aktor – Justin Timberlake – sprzedał ponad 54 miliony albumów i 63 miliony singli jako solista, a jako główny wokalista *NSYNC – kolejne 70 milionów. Muzyk ma na koncie 10 nagród Grammy w kilku gatunkach, w tym za udane solowe albumy „Man of the Woods”, „The 20/20 Experience”, „FutureSex/LoveSounds” i debiutancki „Justified”, a także za współprace z Jay-Z.
Dotąd Timberlake zgromadził ponad 23 miliardy streamów i zdobył cztery nagrody Emmy za niezapomniane występy w „Saturday Night Live”. Występował też na dużym ekranie – użyczył swojego głosu w animowanej serii „Trolle”, w tym w trzeciej części, która ukazała się w zeszłym roku. Stworzony do filmu z 2016 roku 4x platynowy przebój „Can’t Stop the Feeling!” otrzymał wiele nominacji, w tym do Oscara i Złotego Globu.
blank