Premiera teledysku i Złota Płyta dla “niepoprawnego numeru”

Źródło: Universal Music Polska
07/02/24

Premiera teledysku i Złota Płyta dla “niepoprawnego numeru”

“niepoprawny numer” to viralowy hit Julii Pośnik. Singiel pokrył się złotem, a do utworu zadebiutował właśnie klip – wyreżyserowany przez samą artystkę.

Internet pokochał Julię Pośnik za album “Egoistka”, który zawiera takie hity jak “Julia w Mieście”, “Wakacje w Warszawie” oraz “Zakochałam się w Nieznajomym”. Młoda Wokalistka dorasta, szukając swojej muzycznej drogi. “niepoprawny numer” to nowa odsłona stylu muzycznego, którym teraz będzie podążać Pośnik. Utwór został od razu doceniony przez fanów, którzy zakochali się w niespotykanym do tej pory na naszym rynku brzmieniu. Singiel znalazł się nie tylko na listach Spotify TOP50 Polska czy Viral Hity, ale dotarł również do #18 listy Billboard. “niepoprawny numer” właśnie zdobył status Złotego Singla.

W sieci zadebiutował również teledysk do utworu, za którego reżyserię odpowiada sama Pośnik. W klipie ukryta jest niespodzianka dla wiernych słuchaczy – zapowiedź kolejnego singla, “MAZZY STAR”, którego premiera już wkrótce. 

Julia Pośnik już w ten piątek, 05.05.2024, wystąpi ze swoim solowym koncertem podczas OPEN’er Festival. Artystka ma przygotowanych kilka niespodzianek dla zgromadzonych pod sceną. Po raz pierwszy wykona na żywo swój Złoty Singiel oraz… Przyjdźcie przekonać się sami!

Julia Pośnik to utalentowana 24-letnia piosenkarka i autorka tekstów z Warszawy. Jej wyjątkowy talent został dostrzeżony przez prestiżowy magazyn Rolling Stone i platformę Spotify, które w 2021 roku umieściły ją na liście dziesięciu najciekawszych odkryć muzycznych. Po wydaniu debiutanckiego albumu pt. “Egoistka” Julia stanęła na największych polskich scenach występując m.in. na Open’erze, Męskim Graniu czy Feście. Jej single pokryły się złotem i dominowały na liście Top Viral Hits Polska. 

blank