Premiera utworów z filmu „Transformers: Przebudzenie bestii”

06/12/23

Premiera utworów z filmu „Transformers: Przebudzenie bestii”

Transformers: Rise of the Beasts (Transformers: Przebudzenie bestii) to amerykański film science fiction z 2023 roku w reżyserii Stevena Caple’a Jr. Film jest siódmą odsłoną serii Transformers i sequelem Bumblebee z 2018 roku.

Jest rok 1994, era hip hopu i butów Air Jordan, a w swojej tętniącej życiem dzielnicy Brooklynu były szeregowiec armii amerykańskiej Noah Diaz (Anthony Ramos) robi wszystko, co w jego mocy, aby pomóc utrzymać swoją rodzinę. Nie ma chwili wytchnienia. W wyniku pewnych wydarzeń Noah znajduje się za kierownicą mądrego Autobota, Mirage (głos Pete’a Davidsona), który ujawni trzy ukrywające się Autoboty: Optimusa Prime’a (głos Petera Cullena), Bumblebee i Arcee (głos Lizy Koshy). Tymczasem w muzeum archeologicznym na Ellis Island 25-letnia badaczka Elena Wallace (Dominique Fishback) nieświadomie uruchamia nadajnik ukryty w starożytnej statuetce…

Autorem muzyki jest Jongnic Bontemps znany również jako JB – amerykański kompozytor i muzyk, który pracował nad ponad 50 projektami w filmowymi, projektami telewizyjnymi i muzyką do gier komputerowych.

Jego twórczość można było usłyszeć w wielu nagradzanych filmach na Festiwalu Filmowym w Cannes, Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Warszawie, Pan African Film Festival, American Black Film Festival, a także w sieciach telewizyjnych HBO, BET, Disney i wielu innych.

Tracklist:

1.        The Maximals

2.        Unicron / Scourge

3.        Autobots Enter

4.        What Are You

5.        More Than Meets the Eye

6.        Mirage

7.        Museum Heist

8.        Battle at Ellis Island

9.        Fallen Hero

10.      Chris Meets Mirage

11.      Arriving in Peru

12.      Hiding in Plain Sight

13.      The Cave

14.      Switchback Chase

15.      The Village

16.      Saving Elena

17.      One Last Stand

18.      The Final Battle Begins

19.      Unicron Approaches

20.      Home Team

21.      Volcano Battle

22.      No Matter the Cost

23.      Till All Are One

24.      Humans and Autobots United

25.      Here’s My Card

26.      A Long Time Ago
Źródło: Sony Music Poland