Premiera wyczekiwanego „The Album” Jonas Brothers

05/12/23

Premiera wyczekiwanego „The Album” Jonas Brothers

Nominowane do nagrody Grammy trio Jonas Brothers prezentuje niecierpliwie wyczekiwany „The Album”.

Zespół napisał i nagrał płytę z Jonem Bellionem (Justin Bieber, Maroon 5, Halsey). Wspólnie odkryli nowe brzmienie zespołu, w pełni wykorzystując swoje zasoby. Teraz zapraszają nas w nieprzewidywalną, kreatywną podróż, na którą zdecydowanie warto było czekać. Wydawnictwo promowały świetnie przyjęte single „Wings” oraz „Waffle House”.

Zespół komentuje: – Podróż, w którą zabrała nas ta płyta, była jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem, a możliwość podzielenia się z Wami tymi piosenkami wiele dla nas znaczy. Dziękujemy niesamowitemu Jonowi Bellionowi za pomoc w ożywieniu tego dzieła. Jesteśmy bardzo dumni z tych piosenek i mamy nadzieję, że pokochacie je tak samo jak my. „The Album” należy do Was! 

Wydawnictwo zebrało już mnóstwo pozytywnych recenzji:

Nostalgiczna, ekscytująca przejażdżka wypełniona harmonią, gitarami i najbardziej dojrzałymi, intymnymi tekstami braci – Billboard

Najbardziej dojrzałe dzieło zespołu z piosenkami odzwierciedlającymi ich obecne życie – UPROXX

To jasne, że zespół powrócił do muzyki opartej na funku jako ramy dla nowego brzmienia, w które się zagłębia – V Magazine

Chwytliwe brzmienie gotowe na lato – USA Today

Inspirowane latami 70. piosenki, które poprawiają samopoczucie
– Vanity Fair

Jonas Brothers utorowali drogę dla „The Album” dzięki dwóm dobrze przyjętym przez krytyków singlom („Wings” i „Waffle House”), pięciu wyprzedanym koncertom na Broadwayu, wyprzedanemu show w londyńskim Royal Albert Hall i kameralnych występach w całych Stanach Zjednoczonych. Grupa zapowiedziała niedawno trasę po amerykańskich arenach i stadionach. Wyprodukowana przez Live Nation trasa – nazwana po prostu The Tour – przybliży fanom świat Jonas Brothers, którzy co noc zaśpiewają piosenki ze wszystkich pięciu albumów.

Trio Jonas Brothers świętuje premierę płyty występem w ramach Citi Concert Series 2023. W najbliższą niedzielę wystąpią w programie Andy’ego Cohena. Niedawno zespół pojawił się na okładce magazynu „Bustle” i spędził dzień z „Vogue” w ramach serii „24 Hours”. W rozmowie z „Vulture” opowiedzieli o inspiracjach stojących za najnowszym albumem. Zespół nawiązał również współpracę z TikTokiem. #NewMusicHub to przestrzeń dla artystów z całego świata, w której nie tylko można prezentować nowe piosenki, ale i połączyć się z fanami.

„The Album” to pierwszy pełnowymiarowy projekt Jonas Brothers od czasu platynowego „Happiness Begins” z 2019 roku, który zadebiutował na szczycie listy Billboard 200. Album zawierał pięciokrotnie platynowy, nominowany do nagrody Grammy przebój #1 „Sucker”.

Tracklista:

1. Miracle

2. Montana Sky

3. Wings

4. Sail Away

5. Americana

6. Celebrate!

7. Waffle House

8. Vacation Eyes

9. Summer in the Hamptons

10. Summer Baby

11. Little Bird

12. Walls (feat. Jon Bellion)

Jonas Brothers weszli w 2023 rok śmiałym krokiem – otrzymali prestiżową gwiazdę na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd. W lutym powrócili z singlem „Wings”, tym samym otwierając nową erę. „The Album” to pierwszy pełnowymiarowy projekt Jonas Brothers od czasu platynowego „Happiness Begins” z 2019 roku, który zadebiutował na szczycie listy Billboard 200.

Jeden z najbardziej utytułowanych zespołów XXI wieku, urodzeni w New Jersey bracia – Nick, Joe i Kevin Jonas – sprzedali ponad 20 milionów albumów, zdobyli dwie nominacje do nagrody Grammy, wydali 25 hitów i trzy albumy #1 oraz zgromadzili miliardy streamów.

Trio powróciło w 2019 roku z platynowym krążkiem „Happiness Begins”. Bijący rekordy album zapoczątkował nie tylko ich szczęście, ale i pasmo sukcesów – przebój „Sucker” przyniósł im miano pierwszej grupy w XXI wieku, która zadebiutowała na 1. miejscu listy Hot 100, a sam utwór był najczęściej granym kawałkiem roku w radiach i pokrył się pięciokrotną platyną. Utwór otrzymał sporo nagród, w tym statuetki Billboard Music Awards, MTV VMA oraz upragnioną nominację do nagrody Grammy. Spore uznanie zdobyły też podwójnie platynowy singiel „Only Human” i platynowy „Cool”. Wkrótce zespół wyruszył w światową trasę „Happiness Begins Tour”.

W międzyczasie bracia nawiązali współpracę z Amazon Original, w ramach której nagrali filmy dokumentalne „Chasing Happiness” i „Happiness Continues”, a także rozwijali się jako soliści. Nic jednak nie pasuje do siebie tak, jak to trio – powrót Jonas Brothers był nieunikniony.
Źródło: Universal Music Polska