Prezydent Świnoujścia o swojej walce z chorobą i determinacji do działania dla mieszkańców

Prezydent Świnoujścia o swojej walce z chorobą i determinacji do działania dla mieszkańców
Janusz Żmurkiewicz, prezydent Świnoujścia, powrócił na urząd po długiej nieobecności z powodu choroby i podjął działania na rzecz mieszkańców. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej opowiedział o swojej walce z chorobą oraz ogłosił decyzję o przerwaniu leczenia, aby pomóc swoim zastępcom w prowadzeniu miasta. Głównym tematem spotkania była jednak decyzja dotycząca ograniczenia dostępu do plaży dla mieszkańców prawobrzeża i turystów, która wzbudziła wiele kontrowersji.

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa w Urzędzie Miasta, na której pojawił się prezydent Janusz Żmurkiewicz w obecności zastępców. Na początku konferencji, prezydent poinformował, że w lutym 2023 roku musiał poddać się operacji urologicznej onkologicznej, a miesiąc później doznał zawału serca. Jednak, mimo tych trudnych doświadczeń, prezydent zdecydował, że chce aktywnie włączyć się w pracę dla miasta i poprzez wsparcie swoich zastępców działać.

Głównym tematem konferencji było ograniczenie dostępu do plaży dla mieszkańców prawobrzeża i turystów. Decyzja ta spotkała się jednak z niezadowoleniem wielu mieszkańców i turystów, którzy odczuwają brak możliwości korzystania z plaży.

Konferencja ta pokazała, że prezydent Janusz Żmurkiewicz jest gotowy do działania i podejmowania trudnych decyzji na rzecz mieszkańców. Mimo problemów zdrowotnych, prezydent chce działać na rzecz miasta i chce być blisko mieszkańców. Jest to ważne dla mieszkańców, którzy potrzebują wsparcia i zaangażowania ze strony swoich przedstawicieli.

źródło: www.iswinoujscie.pl