Profil Żmurkiewicza na FB prywatny czy urzędowy?

Profil Żmurkiewicza na FB prywatny czy urzędowy?
Janusz Żmurkiewicz Prezydent Miasta docenia narzędzie społecznościowe i od jakiegoś czasu prowadzi profil na Facebooku, gdzie informuje przede wszystkim o różnych działaniach, które podejmuje jako Prezydent Miasta. Reklama i link do profilu Janusza Żmurkiewicza, Prezydenta Świnoujścia widnieją na oficjalnej stronie Miasta Świnoujście.

Jednocześnie jednak na stronie FB Żmurkiewicza znaleźć można oficjalne oświadczenie, z którego wynika, że „Profil nie służy komunikacji urzędowej. Wszelkie zadania i obowiązki wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów Prezydent Miasta Świnoujście realizuje za pośrednictwem oficjalnych sposobów komunikacji (…) Proszę o zachowanie kultury w wypowiedziach publicznych i niepublicznych”
Profil Żmurkiewicza na FB prywatny czy urzędowy? [1]

Czyli jak widać prywatnego Janusza Żmurkiewicza promuje urzędowy Janusz Żmurkiewicz. Da się? Da. Jest za darmoszkę i skutecznie. Jak widać po postach i komentarzach pod nimi, które zamieszcza Janusz Żmurkiewicz jako Prezydent, ma zwolenników i krytyków, którzy zwracają Mu uwagę na różne tematy i nierzadko właśnie krytykują różne decyzje. Jakość niektórych komentarzy odbiega od prośby o zachowanie kultury, ale nie są one usuwane.
źródło: www.iswinoujscie.pl

Radio Świnoujście

FREE
VIEW