PROJEKT WOW zaskakuje kolejnym coverem hitu lat 2000.!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Po świetnie przyjętym „Peronie” reprezentanci pokolenia Z wzięli na warsztat mega hit „Miałeś być” Brodki.

WOW - Miałeś być - artwork.jpg
Miesiąc po rozpoczęciu projektu coverem „Peronu” Jamala, trio młodych artystów – Waligóra, Odoszewski, Wolas – prezentuje kolejny singiel. Tym razem pochylili się nad wydanym w 2005 roku hitem „Miałeś być” Brodki i ponownie udało im się osiągnąć efekt świeżości i wydobyć ze znanej każdemu piosenki element zaskoczenia. Wersję live utworu będzie można usłyszeć już niedługo na zaplanowanych na okres wakacyjny koncertach PROJEKTU WOW, m.in. na Męskim Graniu w Szczecinie i Poznaniu, czy na Great September w Łodzi.

PROJEKT WOW – Miałeś być

Go to PROJEKT WOW – Miałeś być.

Czytaj więcej

PROJEKT WOW to debiutanckie, alternatywne trio w składzie: Wiktor Waligóra, Piotr Odoszewski i Kajetan Wolas, dla których inicjatywa stanowi projekt symultaniczny względem ich solowych, stale rozwijających się karier. Artyści urodzili się rok po roku – na początku lat dwutysięcznych: Odoszewski – 2002, Wolas – 2003, Waligóra – 2004. Debiutanci postanowili wziąć więc na warsztat piosenki, które pamiętają z pierwszych lat swojego życia. Choć dla pokolenia dzisiejszych 30, 40-latków to utwory wciąż… nowe, a wspomnienia z nimi związane wciąż żywe. Kapsuła czasu do jakiej zaprasza trio jest niebanalna, ponieważ z pozoru numery jeszcze nie zdążyły pokryć się kurzem.
Cover „Miałeś być” to dopiero zapowiedź czerwcowych zaskoczeń ze strony projektu. Na koniec miesiąca zaplanowana została premiera EP, na której znajdą się odświeżone wersje kolejnych hitów sprzed 20 lat. Więcej informacji już wkrótce!
blank