Przeprawa promowa.Obraz z kamer vs rzeczywistość

iswinoujscie.pl • Wtorek [19.01.2021, 22:35:49] • Świnoujście

Przeprawa promowa.Obraz z kamer vs rzeczywistość

fot. Czytelnik

Tablica informująca na bieżąco o długości kolejki samochodów oczekujących na przeprawę promową, ma być ułatwieniem dla kierowców. Niestety, tak nie jest, bo obraz wyświetlany przez kamery znacznie odbiega od rzeczywistej sytuacji. Wygląda na to, że informacje dotyczące kolejki na prom dzielą się na dwie konwencje – fantastyczną i realną. Taki stan rzeczy trwa co najmniej od wakacji, o czym informują czytelnicy.

– Kiedy to się skończy….. przesyłam dzisiejsze foto z promów vs obraz z kamer…… ręce opadają…. prosimy o interwencję.. .- pisze czytelnik.

Przeprawa promowa.Obraz z kamer vs rzeczywistość

fot. Czytelnik

Dnia 2 sierpnia 2020 ten sam czytelnik pisał:

– Właśnie podjechałem pod przeprawę na Warszowie. Na kamerach ŻS pusto….. rzeczywistość zupełnie inna…. Czy jest sens utrzymywać kamery, które dają inny niż rzeczywisty obraz….

– Ze zdjęć nie wynika jednoznacznie, z którego serwisu internetowego korzystał Czytelnik, natomiast może zdarzyć się iż ze względu na duże natężenie odwiedzin strony, obraz może okresowo zawieszać się. Jeśli pojawiają się informacje o błędach na stronie, są one korygowane na bieżąco. Rozwiązaniem może być również „odświeżenie” obrazu z kamer, co pozwoli na aktualizację widoku wjazdu na promy – tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście z Biura Informacji i Konsultacji Społecznych z Urzędu Miasta Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl