Przeznaczenie Lil Tjay’a? Wygrywać!

04/02/21

Przeznaczenie Lil Tjay’a? Wygrywać!

19-letni Lil Tjay już do jakiegoś czasu jest na ustach wszystkich fanów rapu ze Stanów Zjednoczonych. Dziś ma premierę jego nowy album „Destined 2 Win”.

Twórca wychowany w Południowym Bronxie na najnowszy krążek zawierający aż 21 pozycji zaprosił takich artystów jak: 6LACK, Polo G, Fivio Foreign, Moneybagg Yo, Offset, Saweetie, Toosi i Tyga. Wśród producentów znajdują się m. in. 808 Melo, G-Ry, Og Parker, Smash David i El Patron. „Destined 2 Win” to następca wydanego w 2019 roku i nagrodzonego wieloma wyróżnieniami debiutu „True 2 Myself”.

„Zawsze uważałem, że mam w sobie coś wielkiego, właśnie dlatego nazwałem album „Destined 2 Win”. To dzieło, które podkreśla moje dokonania. Ciągle staram się znaleźć swoją drogę, ale wszystkie wydarzenia z mojego życia doprowadziły mnie właśnie tutaj. Gdybym nie one, prawdopodobnie nie byłbym sobą. Zawsze na naszej ścieżce stoją jakieś przeszkody. Jestem pewien, że będzie ich w przyszłości jeszcze więcej, ale wiem że zdołam je pokonać. W końcu jestem skazany na zwycięstwo.” – mówi Lil Tjay.

Już 8-ego kwietnia Lil Tjay wystąpi w swoim telewizyjnym debiucie w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Zaprezentuje w nim swój globalny hit „Calling My Phone” nagrany z 6LACKiem. Utwór zadebiutował na 3 miejscu Billboard Hot 100 i stał się najlepszym debiutem artysty do tej pory. Fani odsłuchali go ponad 60 milionów razy w ciągu pierwszego tygodnia! Do dzisiaj został odtworzony ponad 270 milionów razy, co dało mu miejsce wśród 200 najmocniejszych singli w Spotify w 51 krajach!

Lista utworów na płycie:

1. Destined 2 Win

2. Born 2 Be Great

3. Calling My Phone ft. 6LACK

4. What You Wanna Do?

5. Hood Rich

6. Oh Well

7. Headshot ft. Polo G & Fivio Foreign

8. Gang Gang

9. Go Crazy

10. Irregular Love

11. Move ft. Saweetie & Tyga

12. Slow Down

13. Love Hurts ft. Toosii

14. Run It Up ft. Offset & Moneybagg Yo

15. Part of the Plan

16. No Cap

17. Life Changed

18. Nuf Said

19. Losses (Bonus)

20. Move On (Bonus)

21. None of Your Love (Bonus)
Źródło: Sony Music Poland