Radny S. Nowicki „Jednak zrobimy tradycyjny piknik osiedlowy”

Jak czytamy na oficjalnym profilu Facebook Radnego Grupy Morskiej Sławomira Nowickiego, tradycyjny piknik osiedla Przytór-Łunowo odbędzie się. Impreza zaplanowana jest na 5 września tego roku.

„Jednak zrobimy tradycyjny piknik na osiedlu Przytór-Łunowo. Będą paczki dla najmłodszych i seniorów, koncerty, grill i masa dobrej zabawy!

Piknik odbędzie się 5 września br., w tym samym co zawsze miejscu. Nie zabraknie grilowanych smakołyków i występów artystycznych, m.in. tenorów i tancerek.

Jestem szczęśliwy i wdzięczny, że sponsorzy w tych wymagających dla wszystkich czasach dopisali. Dzięki temu możliwa będzie organizacja pikniku oraz paczek. Podarki otrzymają wszystkie dzieci uczęszczające do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9. Paczki wręczymy z okazji zaległego Dnia Dziecka.

Podarunki rzeczowe otrzymają również Seniorzy 65+ zameldowani na terenie osiedla Przytór-Łunowo. Piknik będzie doskonałą okazą, aby wręczyć paczki z okazji Dnia Seniora, który kalendarzowo przypada 1 października. Jeżeli ktokolwiek z grupy obdarowanych będzie miał obawy odnośnie swojego stanu zdrowia i nie będzie mógł uczestniczyć w pikniku, to przekażemy paczkę osobiście po wcześniejszym kontakcie.

Będziemy przestrzegać wszystkich zasad i zaleceń sanitarnych. Obowiązkowe będą maseczki, a na miejscu będą przygotowane punkty do dezynfekcji. Jeżeli sytuacja będzie tego wymagała, to piknik zostanie podzielony na dwie części tj. dziecięcą i senioralną. Kolejny raz mam wielką przyjemność współorganizować piknik wraz z Zarządem Osiedla Przytór-Łunowo i Miejskim Domem Kultury w Świnoujściu. Dalsze informacje będziemy przekazywać na bieżąco.” – napisał Radny Grupy Morskiej Sławomir Nowicki

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl