Radosław i Joanna najszybsi na 293. parkrunie

Radosław i Joanna najszybsi na 293. parkrunie
Żyjąc w bezustannym pośpiechu często mamy ochotę na chwilę zmienić otoczenie i udać się na łono natury, aby się zrelaksować. Właśnie takie zadanie mają parki miejskie. Znajdując się wśród zieleni, pięknych kwiatów i drzew można znaleźć ukojenie, a co najlepsze – wstęp do nich jest bezpłatny. Zieloną oazą szczyci się każde miasto. My mamy Park Zdrojowy, w którym co sobotę odbywa się punktualnie o godzinie 9:00 parkrun (bezpłatne spotkania na dystansie 5km z pomiarem czasu, w ramach których można biec, truchtać, maszerować lub wspierać organizację spotkań w roli wolontariusza).

13.05.2023r. odbył się 293 parkrun Świnoujście, na który przybyło 35 uczestników i 14 wolontariuszy. Zamykające stawkę – Agnieszka Michalska i Joanna Szafrańska poinformowały, że wszyscy pokonali 5km trasę cali i zdrowi.

Pojawił się jeden bardzo szybki debiutant – Paweł Żylicz (STOPA Słupsk), a dwie osoby poprawiły swoje życiówki na naszej trasie.
Radosław i Joanna najszybsi na 293. parkrunie [1]

Najszybsi: Radosław Nowak i Joanna Rzemieniecka – Grudzień.

Szczegółowe wyniki tutaj:
www.parkrun.pl/swinoujscie/results/293/Radosław i Joanna najszybsi na 293. parkrunie [2]

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w sobotnim parkrunie.

Podziękowania kierujemy również do niezawodnych wolontariuszy, którzy czuwają nad sprawnym przebiegiem imprezy.Radosław i Joanna najszybsi na 293. parkrunie [3]

Zapraszamy do fotorelacji naszego zawsze uśmiechniętego fotografa:
www.facebook.com/marcin.rucinski.716

Czekamy na Ciebie w kolejną sobotę na 294 parkrun, gdzie w pięknych okolicznościach przyrody Parku Zdrojowego i przy rodzinnej atmosferze rozpoczniesz aktywnie sobotę oraz naładujesz baterie na kolejny tydzień.Radosław i Joanna najszybsi na 293. parkrunie [4]

Tekst – Dominika Duszkiewicz