Ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia strażaków w akcji ratunkowej na plaży. Zobacz film!

Ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia strażaków w akcji ratunkowej na plaży. Zobacz film!
Wczoraj, około godziny 15:00, na plaży doszło do sytuacji, która wymagała natychmiastowej pomocy. Kobieta znalazła się w trudnej sytuacji zdrowotnej, co skłoniło świadków zdarzenia do wezwania pogotowia. Po otrzymaniu wezwania, zespół medyczny natychmiast wyruszył na miejsce incydentu, docierając pieszo poprzez Promenadę Zdrowia przy ulicy Nowowiejskiego, na plażę.

Niestety, ratownicy z pogotowia stwierdzili, że aby bezpiecznie przenieść poszkodowaną osobę, potrzebują dodatkowej pomocy. Z powodu dużej odległości, jaką musieliby pokonać, zwrócili się o wsparcie do strażaków. Ci natychmiast odpowiedzieli na wezwanie i udali się na plażę.

Ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia strażaków w akcji ratunkowej na plaży. Zobacz film! [1]

Na miejscu, przy brzegu ratownicy medyczni we współpracy ze strażakami zajęli, się poszkodowaną i przetransportowali ją do karetki która czekała na Promenadzie Zdrowia. Ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia strażaków w akcji ratunkowej na plaży. Zobacz film! [2]

Warto również wspomnieć, że przy jedynym samochodowym wjeździe na plażę, Alei Interferie, trwają prace związane z organizacją Cavaliady, co mogło utrudnić dostęp do miejsca zdarzenia. Jednakże, dzięki skoordynowanemu działaniu zespołów medycznych i strażackich, kobieta została skutecznie przetransportowana karetką do szpitala.
źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl