Raz, dwa, trzy… Nicki Youre patrzy!

2813f066a649f5baa96146014c448a27

11/23/22

Raz, dwa, trzy… Nicki Youre patrzy!

23-letni piosenkarz i autor tekstów Nicky Youre wydaje nową piosenkę „Eyes On You”. Zaraźliwy utwór opisuje całkowite zauroczenie drugą osobą już od pierwszego wejrzenia.

„Eyes On You” pojawia się wraz z oficjalnym, campowym teledyskiem, który pokazuje pełnego obaw Nicky’ego opiekującego się kotem sąsiadki. Ostatecznie bohater zdobywa serca kociaka i jego właścicielki. Teledysk został stworzony przez Vision Kid. Nicky opowiada: „Napisałem tę piosenkę po tym, jak wyjątkowa osoba w moim życiu przeprowadziła się do Kalifornii. Nareszcie znajdowaliśmy się w tym samym stanie i dobrze było być blisko siebie. W weekend, zanim ją napisałem, poszedłem na koncert i zainspirowało mnie to, jak zabawne i energetyczne mogą być piosenki country. Chciałem spróbować uchwycić to uczucie w piosence. Połączenie tych dwóch wydarzeń wystarczyło, aby napisać niezłą piosenkę miłosną, którą będzie można śpiewać w samochodzie lub ze znajomymi na koncercie”.

„Eyes On You” jest kolejnym utworem Nicky’ego, zaraz po letnim przeboju „Sunroof”, który zdobył do tej pory ponad 650 milionów streamów oraz spędził jedenaście kolejnych tygodni w Top 10 listy Billboard’s Hot 100 (najwyżej na 4. miejscu). Sukces „Sunroof” przyniósł Nicky’emu pierwszą nominację do MTV VMA za Piosenkę Lata i telewizyjny debiut w „The TODAY Show”. Po wielu tygodniach spędzonych w radiu Pop i Hot AC, 29 listopada Nicky Youre dołączy do ekipy Jingle Ball w Fort Worth w Teksasie, aby następnie wystąpić w Nowym Jorku, Los Angeles czy Filadelfii.

Wykorzystując zaraźliwą energię swoich melodii oraz tekstów, z którymi łatwo się utożsamić, Nicky Youre bez problemu wywołuje uśmiechy na twarzach fanów. Pochodzący z południowej Kalifornii indiepopowy artysta tworzy dzieło, które z pewnością znajdzie się na wielu playlistach. Jego nieodłączny pozytywny vibe nie tylko podnosi słuchaczy na duchu, ale i trzyma się ich przez cały dzień.

Najważniejszym aspektem muzyki Youre’a jest bez wątpienia melodia. Artysta wyjaśnia: „Moje najlepsze piosenki pochodzą z melodii, które znienacka pojawiają się w mojej głowie, często bez rytmu. Staram się wypełnić melodię słowami i zwizualizować energię lub rodzaj rytmu, który do niej pasuje. Później pracuję z producentem, który może pomóc mi w urzeczywistnieniu mojej wizji, a reszta układa się już naturalnie”.

Nicky Youre działa pod skrzydłami Columbia Records we współpracy z Thirty Knots Records. Jako wschodząca gwiazda zrobił już spore wrażenie i nieprędko da o sobie zapomnieć. Wszystkie oczy na Nicky’ego!
Źródło: Sony Music Poland