Razem pomóżmy odbudować Pani Grażynce stodołę po pożarze

Razem pomóżmy odbudować Pani Grażynce stodołę po pożarze
Witam z racji tego ,że w niedziele obchodzę urodziny postanowiłam założyć zbiórkę urodzinową na odbudowę stodoły Pani Grażynki która po śmierci taty czuje się bardzo samotna i ciężko jest się jej z tą sytuacją pogodzić .Tę wspaniałą kobietę poznałam w wyjątkowych okolicznościach i właśnie tym gestem mogę odwdzięczyć się za jej wielkie serce . Pewnego dnia nie znając mnie, całkowicie bezinteresownie pomogła mi zorganizować ślub marzeń tak na prawdę za grosze, ponieważ mój budżet był niewielki ,a ja uważam ,że marzenia trzeba spełniać ogłosiłam się na facebooku o polecenie tanich miejsc na ślub na plaży/ w dosłownie kilka dni wszystko było już przez Nią załatwione! 🙂 Ślub na statku z nocą poślubną na bezludnej wyspie coś pięknego. Nigdy nie zapomnę słów ,że pomaga mi ,bo wierzy ,że dobro wraca.. Niestety niedługo po tym spadło na Nią wielkie nieszczęście. W nocnym pożarze stodoły spłonęły jej ukochane zwierzęta!

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w środku nocy, w poniedziałek, 29 marca przy ulicy Zalewowej w Przytorze. Ogień zajął drewnianą stodołę w której znajdowało się około 40 kur i 30 królików. Jak udało nam się ustalić większość z tych zwierząt niestety zginęła w pożarze. Jedynie kilku królikom udało się uciec z płonącej stodoły. Z żywiołem walczyło 5 zastępów straży pożarnej ze Świnoujścia, sytuacja była na tyle trudna, że konieczne było wezwanie wsparcia z PSP Międzyzdroje. Tuż obok stodoły znajdował się garaż, a w nim ciągnik rolniczy. W obiekcie na szczęście nie było ludzi.
Razem pomóżmy odbudować Pani Grażynce stodołę po pożarze [1]

– W momencie przyjazdu strażaków na miejsce pożar był już na tyle rozwinięty, że nie byli oni w stanie dostać się do środka stodoły.

Szacowane straty to około 70 tys zł..

Nie bądź obojętny!

Link do zrzutki: zrzutka.pl/6yts9y Źródło: iswinoujscie.pl