Rezerwacja kortów online

Rezerwacja kortów online
Jest nam miło poinformować, że Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" wprowadził możliwość rezerwacji kortów tenisowych online. Jednocześnie, został wprowadzony nowy regulamin funkcjonowania Obiektu.

Rezerwacji można dokonać na stronie internetowej Ośrodka www.osir.swinoujscie.pl/, w zakładce Hala tenisowa, bądź Korty ziemne, poprzez kliknięcie w zamieszczony link do rezerwacji kortów ( fitnet.osir.swinoujscie.pl/korty/ ).

Pierwszym etapem jest założenie swojego osobistego konta. Dzięki temu będzie możliwość zakupu jednorazowych biletów, kupowania karnetów i zarządzania swoimi rezerwacjami. Na bieżąco będzie można śledzić zajętość kortów.

Rezerwacji online można dokonywać tylko poprzez zakup biletu jednorazowego, bądź karnetu. Należy uiścić opłatę poprzez płatności on-line. Jeżeli nie zostanie dokonana płatność, to po 30 minutach rezerwacja zostanie automatycznie anulowana.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obiektu na Kortach tenisowych lub na stronie www.osir.swinoujscie.pl/obiekty-sportowe/hala-tenisowa/regulamin .

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z obiektu oraz wykorzystania nowych możliwości rezerwacji.

OSiR "Wyspiarz"