Rosa Linn i Duncan Laurence połączyli siły w nowym singlu

5118257d536c0c2a75920d6e97a2379a

10/25/22

Rosa Linn i Duncan Laurence połączyli siły w nowym singlu

Piosenkarka, autorka tekstów i producentka, Rosa Linn, wydaje nowy singiel „WDIA (Would Do It Again)” z Duncanem Laurence. Piosenka jest kontynuacją znanej ze „Snap” historii o „zrobieniu wszystkiego jeszcze raz” — nawet, jeśli oznacza to zakochanie się i stracenie ukochanej osoby.

Duncan Laurence stał się światową gwiazdą po zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2019 roku z „Arcade”. Utwór Holendra zadebiutował na Billboard Hot 100 jako pierwsza piosenka z Eurowizji od ponad 24 lat. Utwór zgromadził ponad miliard streamów, a także 1. miejsce w wielu europejskich krajach.

Wraz z wydaniem „WDIA (Would Do It Again)” Rosa Linn zapowiedziała swój telewizyjny debiut w programie „The Late Late Show with James Corden”. Artystka złoży hołd rodzinnej Armenii 31 października, śpiewając przebój „Snap” z tradycyjnym ormiańskim trio ludowym.

W tym miesiącu Rosa Linn wydała oficjalny klip do przeboju „Snap”. Piosenka znalazła się pierwszej dwudziestce listy Spotify Global Songs, wspina się w radiu Top 40, jest w pierwszej 25 w radiu Hot AC i stworzono do niej już ponad 5 milionów TikToków. Niedawno Rosa zadebiutowała także na liście Billboard Hot 100 i gościła okładkę playlisty A-List Pop w Apple Music. Do tej pory utwór zdobył ponad 292 miliony streamów na całym świecie.

W czerwcu 2023 roku Rosa Linn wystąpi przed Edem Sheeranem na siedmiu koncertach w ramach jego nadchodzącej części trasy „Mathematics Tour” po Ameryce Północnej.

Źródło: Sony Music Poland