Sam Smith, Jessie Reyez i Cat Burns są „Perfect”!

07/07/23

Sam Smith, Jessie Reyez i Cat Burns są „Perfect”!

Sam Smith, Jessie Reyez i Cat Burns prezentują nową wersję utworu „Perfect”.

Utwór oryginalnie trafił na album „Gloria” Sama Smitha z Jessie Reyez, ale teraz fani mogą usłyszeć nową wersję, w której poza Jessie i oczywiście Samem, słyszymy też nominowaną do BRIT Risinf Star Cat Burns. Piosenka powstała w ramach kampanii Coke Studio.

Sam Smith są jednymi z najbardziej uznanych artystów na świecie. „Gloria” to ich czwarty album oraz trzeci, który dotarł na szczyt list sprzedaży. Sam zgromadzili do tej pory ponad 65 miliardów streamów i sprzedali ponad 42 mln egzemplarzy albumów oraz 330 mln singli. Ich debiutancki album „In The Lonely Hour” okazał się najbardziej kasowym wydawnictwem dekady. Niedawno Sam wygrali Grammy za singiel „Unholy” nagrany w duecie z Kim Petras.

„Perfect” to także utalentowane Jessie Reyez oraz Cat Burns – najbardziej dochodowa artystka w Wielkiej Brytanii w 2022 roku.

Sam Smith opowiadają o nowej wersji „Perfect”: – Cat i Jessie to wyjątkowe kobiety. Pracowałem z nimi już wcześniej i każda minuta z nimi była wspaniała. Mają olbrzymi talent, a w studiu wszystko dzieje się bez większego wysiłku. To był prezent od losu, że mogliśmy znowu razem nagrywać.

Jessie Reyez dodaje: – Mój proces pisania piosenek jest zawsze szczery. Chcę opowiadać o życiu. To się nigdy nie zmienia. Gdy nagrywaliśmy „Perfect”, chciałam opisać swoje niedoskonałości. Cat wprowadziła nową energię do studia.

Cat Burns podsumowuje: – Uwielbiam współpracować z Samem. Świetnie się dogadujemy, a nasze głosy bardzo dobrze się uzupełniają. Wspaniale było też poznać Jessie. Ma super energię. Oboje są niesamowicie utalentowani. Bardzo doceniam, że Coke Studio łączy artystów z całego świata i z tych spotkań wynikają bardzo nieoczywiste współprace.

Teledysk do „Perfect” będzie miał swoją premierę 14 lipca.
Źródło: Universal Music Polska