Sam Tompkins w wyjątkowym coverze „Talking To The Moon” Bruno Marsa

Źródło: Universal Music Polska
06/24/24

Sam Tompkins w wyjątkowym coverze „Talking To The Moon” Bruno Marsa

Po premierze płyty artysta zawita w tym roku do Polski.

Jeden z najbardziej ekscytujących obecnie wokalistów w Wielkiej Brytanii – GQ

Bohater nagłówków – CLASH

Artysta na szczycie (własnej) gry – Notion

Wrażliwość i emocjonalna dojrzałość są prawdopodobnie tym, co sprawia, że muzyka Tompkinsa wydaje się bardziej zrozumiała – Wonderland

Podróż Tompkinsa w kierunku stania się światową gwiazdą właśnie nabiera tempa – 1883

To jeden z muzyków, którzy ustanawiają zasady – VOGUE UK

Nominowany do Rolling Stone UK Rising Star Award 2023

Brytyjski wokalista i songwriter Sam Tompkins opublikował wyczekiwany przez fanów cover „Talking To The Moon” Bruno Marsa. Piosenka pojawi się na specjalnym, siedmiocalowym winylu dołączonym do wydania albumu „hi, my name is insecure” na picture discu. Tę i inne wersje można już zamówić w przedpsrzedaży.

„Talking To The Moon” zajmuje szczególne miejsce w sercu Sama. To właśnie od opublikowania przeróbki piosenki Bruno Marsa rozpoczęła się jego kariera. Tompkins udostępnił nagrane w swojej sypialni wideo trzy lata temu. Do dziś nagranie obejrzano blisko 11 mln razy. Na kilka tygodni przed wydaniem debiutanckiego krążka artysta zdecydował się podzielić z fanami pełnoprawnym coverem przeboju.

– Kilka lat temu nagrałem cover tej niesamowitej piosenki. Nie spodziewałem się, że to nagranie tak bardzo odmieni moje życie. Kiedyś wydawało mi się, że nie mogę być dumny z piosenki, która nie jest moja, ale wszyscy dookoła mówili, że powinienem wydać pełną wersję. Mój tata przypominał mi, że mnóstwo najlepszych piosenek na świecie to covery.

Bruno wykonał niesamowitą robotę przy „Talking To The Moon” i jestem mu za to ogromnie wdzięczny. Dziękuję także wszystkim życzliwym nieznajomym w interencie za to, że przypomnieli mi kim i czym jestem. Doceniam każdego z was – komentuje artysta.

Sam pracował nad swoim wymarzonym albumem od lat. Na „hi, my name i insecure” znajdą się m.in. znane już fanom „dead to me”, „someone else”, „time will fly”, „see me”, „lose it all”, „phones in heaven” i „numb”.

Po premierze płyty artysta ruszy w trasę koncertową, na której znajdzie się także polski przystanek. 27 listopada Brytyjczyk zawita do Warszawy, by wystąpić w klubie Hybrydy.

Tompkins rozpoczynał swoją muzyczną podróż, grając jako 16-latek na ulicach Brighton. Dziś ma na koncie wyprzedane koncerty na całym świecie, stale powiększającą się rzeszę fanów i status jednej z najszybciej wschodzących gwiazd w Wielkiej Brytanii. Artysta stworzył niesamowitą internetową społeczność, która dzieli się miłością do muzyki. Tomkins otrzymywał już pochwały od takich artystów jak Drake, Fred again.., Justin Bieber, RAYE, Sam Smith, Krept & Konan i wielu innych.

Przyszłość maluje się przed nim w jasnych barwach. Artysta ma przed sobą mnóstwo niesamowitej muzyki i porywających występów na żywo, za sprawą których pogłębia swoją więź z publicznością. Sam jest wyjątkowym artystą, który stawia na autentyczność, a jednocześnie nie traktuje siebie zbyt poważnie i wykorzystuje swoje stale rosnące zasięgi do zachęcania ludzi, by postępowali tak samo.

blank