Sandór Waïss na przekór czasom

05/24/22

Sandór Waïss na przekór czasom

Sandór Waïss prezentuje „Kill You”, drugi akt jego debiutanckiego projektu „Broken Blue”.

Napędzany potężną elektroniką i refrenem „Kill You” demaskuje i rzuca wyzwanie panowaniu czasu w naszym życiu, niczym protest badający wrażliwość ludzkiej kondycji.

Wraz z drugim utworem i samodzielnie wyreżyserowanym, kinowym teledyskiem francuski producent ogłasza datę wydania debiutanckiego albumu „Broken Blue”, który ukaże się 17 czerwca i jest już dostępny w przedsprzedaży. W całości samodzielnie wyprodukowany album został zmiksowany w Motorbass, legendarnym paryskim studiu założonym przez Philippe’a Zdara, w którym narodził się French touch. Na kanale artysty pojawiła się zapowiedź wydawnictwa.

Sandór Waïss urodził się na obrzeżach Paryża, gdzie szybko dał się poznać jako jeden z liderów nowej fali francuskiego hip-hopu. Po 10 latach spędzonych na produkcji w ukryciu, użyczając swoich umiejętności na ponad 60 albumach, które przyniosły mu zarówno sukces komercyjny, jak i uznanie w mediach, Sandór przygotowuje się teraz do nowego rozdziału w swojej karierze poprzez swoją bardzo osobistą wizję współczesnej muzyki. Wizualnie stara się oderwać od współczesnej ikonografii idoli i komercyjnych kodów, preferując podejście kinematograficzne. Podzielona na trzy akty „Broken Blue” zaprasza do Ameryki Południowej, oferując wyprawę w życie rodziny hodowców koki. Kwestionuje skłonność ludzi do naprzemiennego zmieniania wzniosłych i okrutnych chwil, gdy są przytłoczeni wielkością i pięknem otaczającego ich świata.

Źródło: Sony Music Poland