Sandra Rugała zapowiada debiutancki album nowym singlem!

06/16/23

Sandra Rugała zapowiada debiutancki album nowym singlem!

Sandra Rugała dała się poznać szerszej publiczności dzięki piosence „Daję w szyję całą noc”, która w kilka dni stała się viralem w Internecie, docierając do milionów użytkowników. Wokalistka została okrzyknięta głosem młodego pokolenia. 

Teraz powraca z nowym singlem, który jest zapowiedzią jej debiutanckiej płyty. 

Faul – to mocne, popowo-elektroniczne brzmienie, które w połączeniu z tekstem mówiącym o naszych słabościach, tworzy mocny kontrast. Obok tej piosenki nie da się przejść obojętnie! 

„Mówienie o swoich prawdziwych uczuciach nie jest proste – zwłaszcza, gdy w grę wchodzi miłość. Chciałabym, aby słowa tej piosenki były motywacją i dodawały otuchy tym, którzy chcą stawić czoła swoim obawom i wyznać miłość ukochanej osobie. You can do it!”

Faul to historia dziewczyny, która nie boi się flirtów i przelotnych romansów. Nie potrafi jednak wyznać miłości ukochanej osobie. Każdego dnia frustracja staje się coraz większa, ale strach przed odrzuceniem nie pozwala zrobić kroku do przodu. Dlatego woli pozostać z tym uczuciem w sferze marzeń. 

Sandra Rugała nie boi się mówić otwarcie o tym, co czuje – niezależnie czy jest to polityka, czy strach przed odrzuceniem, dzięki czemu jej social media śledzą setki tysięcy fanów.
Źródło: Sony Music Poland