Selin wydała nowy singiel. Posłuchaj przeboju pt. „Human”

blank

Źródło: Warner Music Poland
05/10/24

Selin wydała nowy singiel. Posłuchaj przeboju pt. „Human”

Urodzona w Stambule i mieszkająca w Londynie dwujęzyczna artystka, Selin, wydała nowy anglojęzyczny singiel. Utwór zatytułowany „Human” zapowiada jej debiutancki album.

Po oficjalnym debiucie w Warner Music w 2021 roku, z najnowszą piosenką Selin jawi się jako pewna swojej tożsamości artystka, stawiająca potężny wokal w centrum uwagi. Popowa piosenka, wzbogacona elementami alternatywnego rocka, będzie bez wątpienia jednym z kamieni milowych, które ugruntują jej pozycję na globalnej scenie.

Utwór opowiada o poczuciu winy z powodu braku takich samych uczuć wobec kogoś, kto wykazuje zainteresowanie tobą. O sytuacji, gdy chemia nie jest wzajemna i po prostu nie iskrzy. Do „Human” powstał teledysk nakręcony w Londynie przez tureckiego reżysera Birkana Tercanlı.

Czasami, zwłaszcza w związkach, nie wiemy dokładnie, z jaką osobą chcemy być, ponieważ każdego dnia dowiadujemy się o sobie nowych rzeczy, poznajemy to, co lubimy, a czego nie. W jakiś sposób, nawet jeśli nie potrafimy wskazać dokładnego powodu, nie potrafimy odejść od osoby, z którą jesteśmy. Kontynuujemy więc związek jeszcze przez jakiś czas, ukrywając prawdę. Być może wiele osób, w pewnym momencie swojego życia, doświadczyło takiej niezdolności do konfrontacji z prawdą. Zadało sobie pytanie, czy dana relacja jest dla nas wystarczająca. Być może problem tkwi w poczuciu nieadekwatności i w tym, że ludzie, których wprowadzamy do naszego życia, nie są dla nas wystarczający
— tłumaczy Selin.

Wychowana na legendach rocka i ikonach popu, Selin w swojej muzyce łączy te brzmienia dodając od siebie coś nowego i świeżego, co sama nazywa turecką przyprawą.

Z pochodzenia Turczynka Selin razem z rodziną przeniosła się do Wielkiej Brytanii, gdy miała zaledwie roczek. Była to pierwsza z serii przeprowadzek, w trakcie których mieszkała w Irlandii Północnej, Londynie i Szkocji. Chociaż artystka przeżyła duży szok kulturowy, kiedy w 2011 roku wraz z rodziną wróciła do Turcji, jej międzykulturowe doświadczenia pozwoliły jej spojrzeć na świat z różnych perspektyw, kładąc jednocześnie podwaliny pod jej uznanie dla zglobalizowanej muzyki.

Mając 1,5 miliona słuchaczy miesięcznie i miliony streamów, Selin kontynuuje pracę nad debiutanckim albumem i jest gotowa, by szturmem zdobyć świat. Wokalistka może pochwalić się koncertami w najpopularniejszych salach w Wielkiej Brytanii oraz występem podczas finału Ligi Mistrzów w 2023 roku.