Sia triumfuje z albumem „Reasonable Woman” – popowe arcydzieło bez słabych punktów

blank

Źródło: Warner Music Poland
05/06/24

Sia triumfuje z albumem „Reasonable Woman” – popowe arcydzieło bez słabych punktów

Sia, globalna ikona muzyki pop, 3 maja zaprezentowała światu swój najnowszy album „Reasonable Woman”. To pierwsze wydawnictwo australijskiej artystki od roku 2016, które już od pierwszych chwil oczarowuje słuchaczy swoją niezrównaną perfekcją popową.

Album „Reasonable Woman” pręży się muzycznymi hitami, gdzie każdy utwór zasługuje na miano arcydzieła. Wśród nich znajdują się takie piosenki jak „Fame Won’t Love You” z gościnnym udziałem Paris Hilton, taneczny przebój „Dance Alone” z Kylie Minogue oraz „Incredible” w duecie z Labrinthem. Na szczególną uwagę zasługują również wcześniej niepublikowane utwory jak „Immortal Queen” z udziałem Chaki Khan, oraz energetyczny „Champion” z Tierrą Whack, Kaliii i Jimmy Jolliffem.

Przed premierą albumu, single z „Reasonable Woman” zgromadziły ponad 200 milionów streamów na całym świecie. Singiel „Gimme Love” zdobył certyfikat platynowej płyty we Francji oraz złotej w Belgii jeszcze przed oficjalnym wydaniem płyty.

Wcześniej w tym tygodniu, Sia została uhonorowana nagrodą APRA za Najczęściej Wykonywany Utwór Australijski za Granicą. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie artystki.

Tworząc „Reasonable Woman”, Sia współpracowała z wybitnymi talentami sceny muzycznej, w tym z producentami i współautorami takimi jak Jesse Shatkin, Greg Kurstin, Benny Blanco, Jim-E Stack, Rosalía, bülow i wieloma innymi. 

Transformacja Sii z poszukiwanej wokalistki indie pop w globalną supergwiazdę pop, zdefiniowała na nowo standardy światowej sceny muzycznej, jednocześnie pisząc i produkując muzykę również dla innych ikonicznych gwiazd naszych czasów. Sia, niezmiennie niepokazująca swojej twarzy, nieustannie podkreśla swoją niezależność artystyczną, nigdy nie pozwalając innym definiować za nią gwiazdorstwa pop.

„Reasonable Woman” to nie tylko kolejny album, ale świadectwo nieustającej pasji i dążenia Sii do osiągania nowych artystycznych wysokości, które wciąż inspirują i zachwycają na całym świecie.

Lista utworów „Reasonable Woman”: 

1. Little Wing
2. Immortal Queen (feat. Chaka Khan)
3. Dance Alone (Sia and Kylie Minogue)
4. I Had A Heart
5. Gimme Love
6. Nowhere To Be
7. Towards The Sun
8. Incredible (feat. Labrinth)
9. Champion (feat. Tierra Whack, Kaliii, Jimmy Jolliff)
10. I Forgive You
11. Wanna Be Known
12. One Night
13. Fame Won’t Love You (feat. Paris Hilton)
14. Go On
15. Rock and Balloon