Skok stulecia! Trzech 19-latków włamało się do sklepu z papierosami

Skok stulecia! Trzech 19-latków włamało się do sklepu z papierosami
Dzisiejszej nocy doszło do wyjątkowo śmiałego skoku na punkty sprzedaży papierosów. Włamywacze to prawdopodobnie obywatele Niemiec. Są już w rękach policji.

Około godziny 3:00 trzech młodych mężczyzn postanowiło włamać się do jednego z punktów, w którym znajduje się sklep z papierosami i kantor (przy sklepie Biedronka). Skok rozpoczęli od próby wybicia szyby, jednak nie udało się sforsować grubego szkła. To była rozgrzewka – włamywacze nie poddali się i postanowili spróbować sił w kolejnym punkcie, niedaleko, bo przy UBB na przeciwko wyjazdu z parkingu przy ulicy Legionów.

Tym razem akcja nabrała tempa – trzej młodzieńcy pokonali roletę boczną i wybili szybę. Następnie weszli do środka i ukradli kilka sztang papierosów z półki – ich wartość szacuje się na około 4500 zł.
Skok stulecia! Trzech 19-latków włamało się do sklepu z papierosami [1]

Z tym łupem pobiegli do ciemnego vana, który stał na parkingu przy UBB, po czym odjechali w kierunku centrum miasta – nie wiadomo, czy pomylili kierunki, czy nie zamierzali jeszcze wracać do Niemiec.

W tym czasie nadjechał samochód SEKRETU. Świadkowie zdarzenia poinformowali policję o odjeżdżającym samochodzie z młodymi rabusiami.

Policja na szczęście szybko ich namierzyła i zatrzymała 3 mężczyzn mówiących w języku niemieckim. Zostali zabrani do KMP, w dzień ich przesłuchano.

Czekamy na więcej informacji z Policji.
źródło: www.iswinoujscie.pl