slowez patrzy na świat przez „ULTRAFIOLET”!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Dziś w sieci zadebiutował najnowszy singiel sloweza „ULTRAFIOLET”, który jest drugim utworem po „WIĘCEJ GRZECHÓW NIE PAMIĘTAM” zapowiadającym nadchodzący debiutancki album artysty. Nowy singiel sloweza doskonale wpisuje się w trendy współczesnego trapu. Charakteryzuje go melodyjny, wpadający w ucho refren i charyzmatyczne zwrotki – czyli to, czym raper dał się już poznać szerszej publiczności. Za produkcję utworu odpowiada Pedro, który na swoim koncie ma już niejeden hit oraz współpracuję z czołowymi raperami na rodzimej scenie.
Do utworu powstał teledysk w reżyserii Michała Niedźwiedzkiego (@enzym.fx) znanego ze współpracy z takimi artystami jak Mata, Beteo, White 2115 czy Zdechły Osa. Zdjęcia do klipu zrealizowano podczas niedawnej podróży sloweza do słonecznej Kalifornii. „ULTRAFIOLET” to na pewno nie ostatni klip, który zobaczymy z tego wyjazdu do Los Angeles.
Ostatni czas był dla sloweza niezwykle intensywny i owocny, nie tylko pod kątem kończenia solowego materiału. Jego gościnne występy na różnych projektach, w tym na viralowym utworze „NAGRODA NOBLA” z White 2115 pochodzącym z CBW Mixtape 2 przeciągnęły mocno uwagę fanów polskiego podwórka rapowego. slowez ma na swoim koncie również współpracę z innymi znanymi artystami – jego gościnne zwrotki można usłyszeć m.in. na „tired of love” z ostatniego albumu „<33” Maty czy „3 w nocy w Międzyzdrojach”, czyli singiel z projektu „Hotel Maffija 3” który towarzyszył nam przez całe zeszłoroczne wakacje i cieszył się dużą popularnością w serwisach streamingowych.
Nowy singiel „ULTRAFIOLET” jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych, a slowez zapowiada, że to dopiero początek jego muzycznych niespodzianek na ten rok.
—-
slowez – polski raper i autor tekstów, urodzony 2 grudnia 2004 roku we Włocławku. Lista projektów, na których do tej pory się udzielił jest imponująca: CBW Mixtape, Hotel Maffija 3, czy album Maty „<33” to tylko wybrane z nich. Teraz 20-latek z Włocławka rozpoczyna na dobre solową karierę. Mimo młodego wieku slowez odznacza się szerokim wachlarzem umiejętności i wnosi powiew świeżego, żywcem zaczerpniętego z Chicago i Atlanty, powietrza do skostniałego rodzimego trapu.
blank