slowez spowiada się słuchaczom w nowym singlu i zapowiada solowy projekt!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

slowez – WIĘCEJ GRZECHÓW NIE PAMIĘTAM

Go to slowez – WIĘCEJ GRZECHÓW NIE PAMIĘTAM.

Czytaj więcej

Możecie go znać ze współpracy z Matą, White 2115, czy z akcji SBM Starter, której był uczestnikiem. Teraz slowez rozpoczyna kolejny rozdział swojej kariery, a pierwszym krokiem na nowej drodze jest singiel „WIĘCEJ GRZECHÓW NIE PAMIĘTAM”, który trafił do wszystkich serwisów streamingowych. Na kanale artysty na YouTube jest także dostępny teledysk do utworu.
Lista projektów, na których do tej pory udzielał się slowez, jest imponująca: CBW Mixtape, Hotel Maffija 3, czy album Maty „<33” to tylko wybrane z nich. Ostatnim utworem, w którym można było go usłyszeć, jest „NAGRODA NOBLA” z drugiej odsłony CBW Mixtape, w którym pojawił się także White 2115. Teraz slowez, 20-latek z Inowrocławia, wraz kawałkiem „WIĘCEJ GRZECHÓW NIE PAMIĘTAM” rozpoczyna na dobre solową karierę. Mimo młodego wieku slowez odznacza się szerokim wachlarzem umiejętności i wnosi powiew świeżego, żywcem zaczerpniętego z Chicago i Atlanty powietrza na rodzimą scenę.
„WIĘCEJ GRZECHÓW NIE PAMIĘTAM” to także pierwszy singiel z debiutanckiego projektu slowez, którego premiera jest zaplanowana na ten rok. Więcej szczegółów na temat tego wydawnictwa będzie pojawiać się wraz z kolejnymi utworami artysty.
blank