Sofia Carson prezentuje emocjonalny singiel „Joke’s On Me”

Źródło: Universal Music Polska
02/28/24

Sofia Carson prezentuje emocjonalny singiel „Joke’s On Me”

Po wzruszającym, docenionym przez krytykę i fanów singlu „I Hope You Know”, multiplatynowa i wielokrotnie nagradzana Sofia Carson prezentuje nowy singiel. Piosenka „Joke’s On Me” to nie tylko kolejna odsłona jej twórczości, ale również następny rozdział opowiadanej przez artystkę historii miłosnej.

Carson porusza w niej temat złamanego serca, rozbitego przez uczucie, które, choć wyglądało na miłość, okazało się jedynie iluzją. Wydanemu nakładem Hollywood Records singlowi towarzyszy teledysk, którego premierę artystka świętowała wspólnie z fanami podczas YouTube Live After Party.

Sofia napisała „Joke’s On Me” wraz ze swoim wieloletnim współpracownikiem Johanem Carlssonem (Céline Dion, Ariana Grande, Katy Perry). Piosenka jest kolejnym potwierdzeniem niezrównanego talentu artystki do opowiadania wzruszających historii za pomocą emocjonalnego wokalu. Tym razem Sofia używa go do wylania żalu, który wyraża oszczędnym, ale poetyckim tekstem. Otwierająca „Joke’s On Me” partia fortepianu natychmiast przywołuje ból serca. Piękna dodają smutne partie wiolonczeli i eteryczny syntezator.

Sofia Carson ma na koncie imponującą liczbę ponad 2,2 mld streamów solowych utworów, z czego 1,2 mld wygenerowały wydany w 2022 r. debiutancki, imienny album oraz piosenki z filmu „Purpurowe serca”. W 2023 r. Carson wystąpiła na 95. gali rozdania Oscarów, wykonując nominowaną do statuetki piosenkę „Applause”. Pojawiła się również na Global Citizen Festivalu w Central Parku, porywając dwa miliony odbiorców z całego świata. Poza działalnością muzyczną artystka angażuje się także w sprawy społeczne, m.in. jako ambasadorka UNICEF odegrała kluczową rolę w uchwaleniu ustawy „Keep Girls in School Act” w Kongresie. Sofia ma za sobą fascynującą podróż od wschodzącej gwiazdy do ikony. Artystka charakteryzuje się niezwykłym talentem i determinacją, które pozwalają jej gwieździe lśnić coraz jaśniej.

blank