Soundtrack pełen gwiazd do filmu „Twisters”. Pierwszy singiel „Ain’t No Love in Oklahoma” od Luke’a Combsa już dostępny!

blank

Źródło: Warner Music Poland
05/17/24

Soundtrack pełen gwiazd do filmu „Twisters”. Pierwszy singiel „Ain’t No Love in Oklahoma” od Luke’a Combsa już dostępny!

​19 lipca ukaże się „Twisters: The Album”, czyli soundtrack do filmu „Twisters” – współczesnej wersji katastroficznego hitu z 1996 roku. W nowym kinowym dziele w rolach głównych wystąpili Daisy Edgar-Jones, Glen Powell i Anthony Ramos. Wydanie gwiazdorskiej płyty zbiegnie się w czasie z kinową premierą superprodukcji.

Kampanię soundtrackową rozpoczyna pierwszy singiel „Ain’t No Love In Oklahoma” w wykonaniu supergwiazdora country, Luke’a Combsa. Utwór pojawia się wraz z ekscytującym oficjalnym teledyskiem ze specjalnym udziałem kierowcy NASCAR, Johna Huntera Nemecheka.

Przygotowany przez wytwórnię, która przyniosła ścieżki dźwiękowe „Barbie The Album”, „The Greatest Showman” czy „Suicide Squad” soundtrack „Twisters: The Album” będzie zawierał nowe utwory od takich artystów, jak Luke Combs, Miranda Lambert, Jelly Roll, Lainey Wilson, Bailey Zimmerman, Kane Brown, Thomas Rhett, Megan Moroney, Shania Twain, Tyler Childers i innych.

„Twisters: The Album” wyprodukował i nadzorował wielokrotny zdobywca GRAMMY®, prezes Atlantic Records West Coast – Kevin Weaver.

We współcześnie osadzonym filmie „Twisters”, Edgar-Jones wciela się w rolę Kate Carter, byłej tropicielki burz, która teraz bada wzorce burz w bezpiecznej przestrzeni, na ekranach komputerów, w Nowym Jorku. Zostaje jednak zwabiona z powrotem na otwarte równiny przez swojego przyjaciela, Javiego (Ramos), aby przetestować nowy, przełomowy system. Tam spotyka Tylera Owensa (Powell), czarującego i lekkomyślnego gwiazdora mediów społecznościowych, który sławę zawdzięcza tropieniu burz ze swoją hałaśliwą ekipą. Cała trójka trafia do środkowej Oklahomy, gdzie w obliczu żywiołu musi walczyć o życie. Za reżyserię odpowiada Lee Isaac Chung, a scenariusz napisał Mark L. Smith.

Luke Combs to supergwiazdor country, z wieloma platynowymi płytami i licznymi nagrodami na koncie. Jego ostatni album „Gettin’ Old” (2023) to swoisty towarzysz jego uznanej płyty „Growin’ Up” z 2022 roku. Pochodzący z „Gettin’ Old”  singiel “Fast Car” dwukrotnie pokrył się platyną i zgromadził 1,1 miliarda streamów, spędzając 18 tygodnie w top 10 głównego notowania Billboardu, z czego 8 na 2. miejscu.

„TWISTERS: THE ALBUM”

1. Luke Combs – Ain’t No Love In Oklahoma
2. Miranda Lambert – Ain’t In Kansas Anymore
3. Conner Smith – Steal My Thunder (feat. Tucker Wetmore)
4. Thomas Rhett – Feelin’ Country
5. Warren Zeiders – The Cards I’ve Been Dealt
6. Megan Moroney – Never Left Me
7. Lainey Wilson – Out of Oklahoma
8. Bailey Zimmerman – Hell Or High Water
9. Jelly Roll – Dead End Road
10. Kane Brown – Country Classic
11. Sam Barber – Tear Us Apart
12. Tyler Childers – Song While You’re Away
13. Tucker Wetmore – Already Had It
14. Leon Bridges – Chrome Cowgirl
15. Benson Boone – Death Wish Love
16. Shania Twain & BRELAND – Boots Don’t
17. Dylan Gossett – Stronger Than A Storm
18. Lanie Gardner – Chasing The Wind
19. Jelly Roll – Leave The Light On (feat. Alexandra Kay)
20. Wyatt Flores & Jake Kohn – Before I Do
21. The Red Clay Strays  – Caddo County
22. Tanner Usrey – Blackberry Wine
23. Tanner Adell – Too Easy
24. Mason Ramsey – Shake Shake (All Night Long)
25. Tyler Halverson – New Loop
26. Flatland Cavalry – Touchdown
27. Nolan Taylor – Driving You Home
28. Wilderado, Ken Pomeroy, & James McAlister – Wall of Death
29. Charley Crockett – (Ghost) Riders In The Sky