Spacer wzdłuż Wybrzeża Władysława IV w Świnoujściu – uważaj na smród kloaczny przy przystani Bielików

Spacer wzdłuż Wybrzeża Władysława IV w Świnoujściu - uważaj na smród kloaczny przy przystani Bielików
Odpoczynek podczas spaceru wzdłuż Wybrzeża Władysława IV w Świnoujściu może być bardzo przyjemnym doświadczeniem dla turystów i mieszkańców miasta. Niestety, nie wszystkie miejsca są idealne do odpoczynku. Przystań Bielików to jedno z takich miejsc, gdzie smród kloaczny może zepsuć całą przyjemność spaceru.

Wizyta w Świnoujściu podczas ostatnich Świąt była dla nas wspaniałym doświadczeniem. Spacer wzdłuż Wybrzeża Władysława IV był jednym z punktów programu, który bardzo nas cieszył. Miejsca te są znane z pięknych widoków na morze, port i statki cumujące w przystaniach. Wszystko szło dobrze do momentu, gdy dotarliśmy do przystani Bielików.

Placyk na wylocie ulicy Jana z Kolna przy przystani jest doskonałym miejscem na krótki odpoczynek, podziwianie statków w porcie i robienie zdjęć. Niestety, kiedy zbliżyliśmy się do trafostacji stojącej tam, zostaliśmy zaatakowani przez nieprzyjemny smród kloaczny, który uniemożliwił nam dalsze korzystanie z tego miejsca. Zapach był tak silny, że trudno było znieść go przez dłuższą chwilę.
Spacer wzdłuż Wybrzeża Władysława IV w Świnoujściu - uważaj na smród kloaczny przy przystani Bielików [1]

Dla turystów i mieszkańców, którzy planują odwiedzić to miejsce, chcemy przestrzec przed zbliżaniem się na odległość mniejszą niż 10 metrów do trafostacji. Nie warto narażać się na nieprzyjemne doznania i psuć sobie wrażeń z wakacji. Oczywiście, dla niektórych ludzi węchowy atak może być także sposobem na otrzymanie mocnych wrażeń, ale nie jest to zdrowe dla organizmu.

Niestety, problem ze smrodem w okolicy trafostacji przy przystani Bielików jest znany od dawna. Warto zastanowić się nad tym, jak można rozwiązać ten problem i uczynić to miejsce bardziej przyjaznym dla turystów i mieszkańców. Może warto przeprowadzić jakieś działania, które pomogą w poprawie jakości powietrza w okolicy.

Na koniec chcielibyśmy pozdrowić osoby odpowiedzialne za ten rejon za aromaterapię i wzbogacanie doznań ze spaceru. Nie jest to jednak aromaterapia, którą chcielibyśmy doświadczać zbyt często.
źródło: www.iswinoujscie.pl