Spotkajmy się, aby uczcić premierę „COWBOY CARTER”!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Wydany 29 marca ósmy album studyjny Beyoncé „COWBOY CARTER” z godziny na godzinę zbiera kolejne pozytywne recenzje. Aby uczcić wydanie krążka, już 11 kwietnia spotkamy się w warszawskim klubie Niebo.
Przygotujcie srebrne kapelusze i kowbojki! Podobnie jak BEYHIVE w Niemczech, Włoszech czy Belgii, także polscy fani Queen B mają szansę wziąć udział w oficjalnym listening party.
Aby zapisać się na wydarzenie i wygrać wejściówkę dla siebie i osoby towarzyszącej, należy wypełnić formularz pod linkiem (https://smp.lnk.to/BEYONCE_EVENT) oraz odpowiedzieć na proste pytanie: który utwór z albumu „COWBOY CARTER” jest Twoim ulubionym i dlaczego?
Z autorami najlepszych odpowiedzi Sony Music Poland skontaktuje się we wtorek 9 kwietnia.
Uwaga, będzie obowiązywał dress code: Cowbow Glam!
Jeśli jeszcze nie znacie wszystkich tekstów z najnowszego albumu Bey, najwyższa pora nadrobić zaległości! „COWBOY CARTER”, którego producentką wykonawczą była sama Beyoncé, obejmuje różne gatunki muzyczne, jednak jest głęboko zakorzeniony w muzyce country. To dzieło artystki, która nieustannie się rozwija i tworzy bez ograniczeń. Nie przeprasza, nie szuka pozwolenia, na nowo definiuje brzmienie muzyki i obala przyjęte normy dotyczące amerykańskiej kultury. To także jej hołd dla przeszłości i sposób na oddanie czci pionierom muzyki country, rockowej, klasycznej i operowej.

To najlepsza muzyka, jaką kiedykolwiek stworzyłam.

Wśród inspiracji do stworzenia albumu znalazły się kultura Południa i Dzikiego Zachodu: Rodeo, filmy i historie oryginalnych kowbojów. To właśnie na Rodeo Bey po raz pierwszy zobaczyła różnorodność ludzi kochających muzykę country i amerykański styl życia. Wspólny grill, różne społeczności i kowbojskie ubrania – wszystko to składało się w piękną całość. 
„COWBOY CARTER” to muzyczna mikstura, jakiej nikt z nas nie spodziewał się nawet po najbardziej innowacyjnej artystce i producentce na świecie. Przekraczanie granic stało się dla niej jednak normą. Beyonce łączy kulturę i historię oraz dokłada kolejną istotną cegiełkę do swojego katalogu.
blank