Stacja zasilania EcoFlow DELTA Pro znalazła się w rankingu 100 najlepszych wynalazków 2021 r. opublikowanym przez magazyn „Time”

Fot. PR Newswire/EcoFlow Inc.

Pierwsza w tej branży ekologiczna przenośna stacja zasilania została uwzględniona w kategorii zrównoważonego rozwoju.

PARDUBICE, Republika Czeska, 17 listopada 2021 r. /PRNewswire/ — Spółka EcoFlow, oferująca rozwiązania obejmujące przenośne systemy zasilania i odnawialne źródła energii, została wyróżniona przez magazyn „TIME” za pionierskie produkty, z przenośną stacją zasilania EcoFlow DELTA Pro wymienioną w prestiżowym rankingu 100 najlepszych wynalazków 2021 roku, w kategorii „Zrównoważony rozwój”. W ramach tego corocznego zestawienia honorowanych jest 100 wynalazków, „które sprawiają, że świat staje się lepszy, bardziej inteligentny, a także daje więcej frajdy”.

„Jesteśmy wdzięczni i zobowiązani, że produkt EcoFlow DELTA Pro został wyróżniony przez tygodnik >>TIME<<, jako jeden z przełomowych wynalazków roku w zestawieniu z naprawdę spektakularnymi globalnymi innowacjami – powiedział Thomas Chan, dyrektor ds. badań i rozwoju w EcoFlow. – Poprzez umożliwienie generowania, magazynowania i korzystania z energii w ramach jednego zintegrowanego ekosystemu, EcoFlow DELTA Pro przeciera szlaki prowadzące do przyjęcia przez świat alternatywnych, zrównoważonych źródeł energii”.

Stacja EcoFlow DELTA Pro zadebiutowała na platformie Kickstarter w lipcu 2021 r., przy czym zaprojektowana zastała jako zapasowe źródło zrównoważonej energii stosowane w przerwach dostaw prądu i pozwala użytkownikom na lepsze monitorowanie i kontrolowanie codziennego zużycia energii. Dzięki pozyskaniu ponad 12 mln USD podczas dwumiesięcznej kampanii, stacja EcoFlow DELTA Pro pobiła rekord platformy Kickstarter w zakresie projektów technologicznych o najwyższym poziomie finansowania i uplasowała się na szóstej pozycji wśród wszystkich dotąd sfinansowanych projektów.

EcoFlow DELTA Pro jest pierwszą na świecie ekologiczną przenośną stacją zasilania domu. W połączeniu z akcesoriami stanowiącymi część ekosystemu EcoFlow, takimi jak dodatkowe akumulatory, trackery, panele słoneczne, turbiny wiatrowe i inteligentny panel domowy, może zapewnić do tygodnia awaryjnego zasilania. Jako pierwszy produkt tego rodzaju EcoFlow DELTA Pro stanowi znaczący krok na drodze do realizacji ambitnej wizji umocnienia zrównoważonego rozwoju poprzez dostarczenie solidnego, niskoemisyjnego rozwiązania opartego na odnawialnych źródłach energii zarówno dla osób prywatnych, gospodarstw domowych, jak i dla przemysłu.

EcoFlow

EcoFlow jest firmą dostarczającą rozwiązania obejmujące przenośne systemy zasilania i odnawialne źródła energii. Od założenia w 2017 r. EcoFlow zapewnia bezproblemowe korzystanie z energii elektrycznej klientom na ponad 85 rynkach dzięki seriom przenośnych stacji zasilania DELTA i RIVER oraz przyjaznym dla środowiska akcesoriom. Misją EcoFlow jest przekształcenie sposobu dostarczania energii stosowanego przez świat poprzez wprowadzanie innowacji obejmujących lżejsze, trwalsze, ekologiczne i ciche urządzenia do magazynowania energii ze źródeł odnawialnych.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej EcoFlow.

Fotografia – mma.prnewswire.com/media/1685798/EcoFlow_DELTA_Pro_Portable_Power_Station.jpg

Źródło: EcoFlow Inc.

Źródło informacji: PR Newswire

Adblock test (Why?)

Źródło: PAP MEDIAROOM