Stephen Sanchez zaśpiewał na ślubie córki Lionela Richie

04/26/23

Stephen Sanchez zaśpiewał na ślubie córki Lionela Richie

Córka Lionela Richie, Sofia, wzięła ślub z Elliotem Grainge. Gwiazdą ceremonii był Stephen Sanchez, który zaśpiewał swój wielki przebój „Until I Found You”.

Obecność Stephena Sancheza na ceremonii była trzymana w tajemnicy przed Sofią do samego końca. Jak wspomina panna młoda w relacji dla magazynu „Vogue”: – Spotkanie na żywo Stephena Sancheza było moim wielkim marzeniem i już kilka razy prosiłam narzeczonego, czy możemy wybrać się na jeden z jego koncertów. Kiedy osoby odpowiedzialne za planowanie naszego ślubu zapytały o piosenkę, przy której chcę iść do ołtarza, nie wahałam się ani chwili – to musiało być „Until I Found You”. Słyszę utwór i nagle okazuje się, że ktoś zmienił tekst utworu tak, by było tam moje imię. To było bardzo miłe. Ale zbliżam się do ołtarza i widzę: „Czy to jest Stephen Sanchez we własnej osobie?!”. Przedziwne doświadczenie! To był bardzo przemyślany prezent ze strony mojego narzeczonego. Nie dość, że Stephen zaśpiewał, to mogliśmy jeszcze imprezować wspólnie całą noc.

Posłuchaj „Until I Found You”:

Obecność artysty na imprezie musiała zrobić na Sofii ogromne wrażenie, bowiem zdjęcie wokalisty znalazło się w podsumowaniu wesela na Instagramie Richie:

Już w najbliższy piątek w serwisach cyfrowych pojawi się najnowszy utwór Stephena Sancheza zatytułowany „Only Girl”.
Źródło: Universal Music Polska