Świętuj Nowy Rok z wyjątkowym Kubełkiem 2022 od KFC!

Świętuj Nowy Rok z wyjątkowym Kubełkiem 2022 od KFC!
Wielka impreza czy spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół? Nieważne jak, tylko z kim spędza się tą magiczną noc w roku. Przy okazji koniecznie zadbajmy też o to, co pojawi się na naszym stole by oprócz dobrej zabawy było też smacznie i chrupiąco. KFC na tę okazję przygotowało wyjątkowy Kubełek 2022 – 20 stripsów i 22 hot wingsy. Przy odbiorze osobistym, zestaw jest powiększany o dodatkowe dwa kubełki frytek. Promocja trwa od 31 grudnia do 2 stycznia we wszystkich restauracjach KFC w Polsce oraz w aplikacji KFC.

W nadchodzącym 2022 roku kultowy kubełek KFC będzie obchodzić swoje 65 urodziny. Aby od samego początku hucznie rozpocząć świętowanie, już w Sylwestra w sieci KFC w całej Polsce pojawi się Kubełek 2022. To idealna propozycja na sylwestrową imprezę. W promocyjnym kubełku znajdziemy bowiem wszystko to, co najlepsze – 20 kawałków delikatnych polędwiczek z kurczaka – Stripsów oraz 22 wyjątkowo chrupkie, pokryte pikantną panierką skrzydełka – Hot Wings. Jeśli szykujecie się na większą liczbę gości najlepiej zamówcie od razu więcej, bo z pewnością będą szybko znikać ze stołu. Dodatkowo, przy odbiorze osobistym zamówienia, oferta Kubełek 2022 powiększana jest o dwa kubełki frytek.

Oferta Kubełek 2022 jest dostępna od 31 grudnia we wszystkich restauracjach KFC na terenie całej Polski, w dostawie oraz w Drive Thru. Wszystkie dania dostępne w KFC, w tym także Kubełek 2022, można także łatwo i bezpiecznie zamówić wcześniej poprzez aplikację – KFC Collect a następnie odebrać w najwygodniejszej dla siebie porze we wskazanej restauracji, w Drive Thru lub – po wybraniu opcji „Parking PickUp” – otrzymać zamówienie prosto do swojego samochodu.

Nie zwlekaj i wpadnij do KFC po swój zestaw sylwestrowy za jedyne 89,99 zł. Promocja Kubełek 2022 obowiązuje od 31 grudnia 2021 do 2 stycznia 2022.

Biuro Prasowe KFC, Weber Shandwick

Radio Świnoujście

FREE
VIEW