Świnoujście: poszukiwany mężczyzna po wypadku samochodowym – podejrzewana amnezja

Świnoujście: poszukiwany mężczyzna po wypadku samochodowym - podejrzewana amnezja
Pomoc społeczności jest nieoceniona w trudnych czasach. Dzisiaj, nasza pomoc jest pilnie potrzebna Edycie Golasowskiej, której brat zaginął po wypadku samochodowym.

W niedzielę 17 lipca, mężczyzna miał wypadek samochodowy za Goleniowem. Został przewieziony karetką do szpitala w Goleniowie, gdzie po kilku godzinach został wypisany. Od tego czasu, Edyta nie miała z nim żadnego kontaktu.

Najnowsze informacje, które Edyta uzyskała, wskazują, że jej brat może przebywać na terenie Świnoujścia. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ma amnezję, co mogłoby tłumaczyć jego nieobecność i brak kontaktu.

Jeśli ktoś go widział, lub ma jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia brata Edyty, prosimy o kontakt. Każda, nawet najmniejsza informacja, może okazać się niezwykle cenna.

Numer kontaktowy Edyty to: 451131055.

Razem możemy pomóc. Prosimy o udostępnianie tego apelu w swoich sieciach społecznościowych, aby jak najszybciej odnaleźć zaginionego mężczyznę. Z góry dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie.
Świnoujście: poszukiwany mężczyzna po wypadku samochodowym - podejrzewana amnezja [1]

Z informacji uzyskanych od rodziny pana Artura, zaginiony z bardzo dużym prawdopodobieństwem był widziany 20.07.2023 (czwartek) w pociągu relacji Warszawa – Świnoujście Intercity MEWA. Według relacji świadka na odcinku Międzyzdroje – Świnoujście widział w tym pociągu mężczyznę łudząco podobnego do pana Artura. Ponadto mężczyzna ten miał ZABANDAŻOWANE OBIE RĘCE, co odpowiada informacjom dotyczącym tego, jak pan Artur został zaopatrzony na oddziale szpitalnym Szpitala w Goleniowie po wypadku komunikacyjnym. Zaginiony z dużym prawdopodobieństwem był wówczas jeszcze w psychicznym szoku pourazowym. Jeśli wybrał tę trasę kolejową wygląda na to, że próbował dostać się do Bogatyni, w której mieszka, jednak do dzisiejszego dnia nie dotarł do domu.🔴Świnoujście: poszukiwany mężczyzna po wypadku samochodowym - podejrzewana amnezja [2]

‼️Prosimy w imieniu Rodziny pana Artura pasażerów pociągu IC MEWA, obsługę tego pociągu i wszystkie osoby, które w czwartek w okolicach dworców kolejowych między Szczecinem a Świnoujściem mogły widzieć zaginionego o udzielenie informacji. Możliwe, że ktoś w tamtych okolicach widział mężczyznę z zabandażowanymi rękami?
Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na ten temat są proszone o kontakt z numerem alarmowym 112, z Komendą Policji w Goleniowie lub z najbliższą jednostką Policji. ‼️

ZAGINIONY
ARTUR STANKIEWICZ 42 lata
#Goleniów
#Bogatynia

Artur Stankiewicz jest mieszkańcem Bogatyni. W dniu 16.07.2023 r. poruszając się samochodem marki Audi A6 kombi, koloru zieleń-metalik, rocznik 1998, nr rejestracyjny DZG 54387 pan Artur uległ wypadkowi komunikacyjnemu. Policja w Goleniowie przewiozła poszkodowanego do szpitala w Goleniowie, z którego został wypisany następnego dnia rano. Policja powiadomiła o tym rodzinę w dniu 17.07.2023 roku, jednak od tamtego momentu los zaginionego jest nieznany, a jego telefon pozostaje nieaktywny.

RYSOPIS:
– wzrost – około 180 cm
– krępa budowa ciała
– kolor oczu – brązowy
– włosy – brązowe, lekko siwiejące

UBIÓR W DNIU ZAGINIĘCIA:
– czarna koszulka z białym napisem
– szare spodenki materiałowe
– białe sportowe buty
– inne informacje – miał przy sobie szarą saszetkę oraz BANDAŻE NA OBU RĘKACH
👮 Ktokolwiek z Państwa ma informację na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policją pod nr tel. 47 87 321 31 bądź z numerem alarmowym 112.
źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl