Sztywny Pal Azji prezentuje nowy utwór i zapowiada kolejne nowości

Zespół Sztywny Pal Azji zaprezentował właśnie nowy utwór. Piosenka nosi tytuł „Kurara” i można jej posłuchać na oficjalnym kanale YouTube wytwórni MTJ.

Posłuchaj utworu „Kurara”:
Serwisy cyfrowe: https://backl.ink/136568977

Ostatnia jak dotąd nowości od zespołu Sztywny Pal Azji słyszeliśmy w 2017 roku, kiedy to grupa wydała płytę pt. „Szara”. Album spotkał się wówczas z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony fanów. Na taki sam liczy teraz, kiedy światło dzienne ujrzał singiel „Kurara”. Ta piosenka to początek nowości, jakie Sztywny Pal Azji zaplanował na 2020 roku.  

Sztywny Pal Azji to zespół, który graniem na trójmiejskich deptakach przetarł sobie drogę na największe kontrkulturowe polskie festiwale i przeszedł do historii polskiego rocka. Spontaniczny pomysł grupy przyjaciół, by grać razem, przerodził się w zespół w 1986 roku. Na większe sukcesy nie trzeba było czekać długo. Twórczość grupy, m.in. jej największe hity, czyli „Wieża radości, wieża samotności” oraz „Nasze Reggae”, jeszcze tego samego roku zostały docenione przez publiczność Festiwalu w Jarocinie. Sztywny Pal Azji wracał na ten słynny festiwal regularnie przez trzy kolejne lata.

Posłuchaj utworu „Kurara”:
Serwisy cyfrowe: https://backl.ink/136568977

Słuchaj największych przebojów zespołu:
https://www.youtube.com/watch?v=M_gIIon9I5U&list=PLZP27962m0luDlXsgPoBmiXAqOyRUYcTJ

Sprawdzaj na bieżąco co dzieje się u zespołu:
Facebook: https://www.facebook.com/SztywnyPalAzji/
Instagram: https://www.instagram.com/sztywnypalazji/