„Ta, co płonie z Miłości” najbardziej emocjonalny album 2024 roku – PAULA ROMA w świetnej formie

Źródło: Warner Music Poland
02/09/24

„Ta, co płonie z Miłości” najbardziej emocjonalny album 2024 roku – PAULA ROMA w świetnej formie

„Ta, co płonie z Miłości” to drugi długogrający album PAULI ROMY. Co więcej, artystka została ambasadorką Spotify Equal. 

Po niezwykle udanym koncertowym sezonie PAULA ROMA serwuje wyjątkowo odważny krążek pod względem producenckim, wokalnym oraz aranżacyjnym. Artystka rozszerzyła grono cenionych producentów pracujących nad tym albumem, zatem znajdziemy tu utwory produkowane przez Jurka Zagórskiego (zdobywcy wielu producenckich nagród, współpracującego z Muńkiem Staszczykiem, Natalią Przybysz czy Krzysztofem Zalewskim) oraz Roberta Krawczyka (Dryskulla) tworzącego z  takimi artystami jak Mrozu, Sokół czy Dawid Podsiadło.

Unikatowe połączenie producenckie oraz sznyt liryczny Pauli Romy ponownie nawiązują dialog muzyczny na pograniczu bluesa, soulu oraz przyjemnego alternatywnego popu, dzięki czemu płyta jest niezwykle silnym kandydatem do topowego albumu polskiej sceny alternatywno-popowej 2024 roku.

Na albumie znajdziemy również wyjątkowy duet – niezwykle kobiecy i eteryczny utwór „Czułe przestrzenie”, do którego Artystka zaprosiła Belę Komoszyńską znaną liderkę zespołu Sorry Boys.

Tworząc czułe przestrzenie, pomyślałam o ciepłym i wyjątkowym głosie Beli Komoszyńskiej i w przypływie chwili wzięłam telefon i zadzwoniłam. Wiążę się z tym pewna symboliczna historia. Bela odebrała słowami „Cześć Roma, witam Cię prosto z Romy i to na pewno nie jest przypadek – a przeznaczenie”. Okazało się że, Bela rozmawiała ze mną  prosto z Rzymu i tam też zapadła decyzja o naszej współpracy nad „Czułe przestrzenie”

— podkreśla artystka.