Taylor Swift i jej eks Taylor Lautner razem w teledysku i na scenie

07/11/23

Taylor Swift i jej eks Taylor Lautner razem w teledysku i na scenie

Taylor Swift wydała wyczekiwany album „Speak Now (Taylor’s Version)”, a do sieci trafił klip do utworu „I Can See You (Taylor’s Version) (From The Vault)”. W teledysku pojawiają się Joey King i Presley Cash, którzy wystąpili w wideo do „Mean” z 2011. Jednak największą sensację wywołała obecność byłego chłopaka Swift – Taylora Lautnera.

Taylor Lautner, Joey King i Presley Cash nie tylko pojawili się w klipie – Taylor Swift zaprosiła całą trójkę na scenę podczas piątkowych koncertów w Kansas. Gwiazda wieczoru podzieliła się z fanami informacją, jak ważną rolę odegrał Lautner w jej życiu: – Był źródłem pozytywnej energii w moim życiu, kiedy nagrywałam „Speak Now” i chcę podkreślić, że nie potrzebował kaskadera, samodzielnie odegrał wszystkie sceny w klipie. On i jego żona stali się moimi najbliższymi przyjaciółmi. Jest to bardzo wygodne, bo wszyscy mamy tak samo na imię.

Zobacz klip do „I Can See You (Taylor’s Version) (From The Vault)”:

Dodatkowo Taylor Swift, Taylor Lautner i jego żona… Taylor Lautner, odtworzyli słynnego mema z trzema Spider-Manami wskazującymi siebie nawzajem:

Taylor Swift i Taylor Lautner spotykali się w 2009 roku. Lautner zaczął spotykać się z Taylor „Tay” Dome w 2018 roku, a w listopadzie 2022 para pobrała się. Dome przyjęła nazwisko męża, dzięki czemu po ślubie nazywa się tak samo jak jej ukochany.

Ekskluzywne wydania płyt Taylor Swift dostępne tutaj:
Źródło: Universal Music Polska