Taylor Swift rozpoczyna „The Eras Tour”

03/17/23

Taylor Swift rozpoczyna „The Eras Tour”

Nastał 17 marca, a co za tym idzie – początek trasy „The Eras Tour”. Miasto Glendale zmieniło nazwę na Swift City, a Taylor zaprezentowała fanom cztery nowe piosenki i podzieliła się zdjęciami z soundchecku. To będzie niezapomniane widowisko!

W poniedziałek 13 marca burmistrz Glendale w stanie Arizona oficjalnie zmienił nazwę miasta, aby uczcić rozpoczęcie trasy. – W imieniu rady miejskiej niniejszym ogłaszam, że w dniach 17 i 18 marca 2023 roku miasto Glendale będzie mieć nazwę Swift City – powiedział Jerry Weiers podczas uroczystej konferencji prasowej. W jego przemówieniu nie zabrakło odniesień do tekstów Taylor.

W dniu ogłoszenia gwiazda dodała nowy koncertowy merch do swojego sklepu, a także spersonalizowane playlisty i odliczanie do każdego show na specjalnej podstronie. Fani mają możliwość pojawienia się na niej, dzieląc się przygotowaniami do swoich koncertów przy użyciu specjalnych hashtagów.

Taylor umiliła Swifties czwartkowy wieczór zapowiedzią czterech nowych piosenek, które jak zwykle pojawiły się o północy (06:00 polskiego czasu). „Eyes Open (Taylor’s Version)”, „Safe & Sound (feat. Joy Williams & John Paul White) (Taylor’s Version)”, „If This Was A Movie (Taylor’s Version)” i „All Of The Girls You Loved Before” to niespodzianka dla wszystkich fanów, którzy nie mogą odwiedzić w ten weekend Swift City.

Artystka podzieliła się także zdjęciami z prób do trasy oraz uroczym momentem z bliskimi. Własnoręcznie zrobiła plakietkę dla swojego taty, podpisując ją „D.O.H. PASS (Dad Of Headiner)”. Także rodzice Taylor pomagają w przygotowaniach – sami udekorowali jej gitarę srebrnymi kryształkami.

Trasa rozpocznie się 17 marca na State Farm Stadium. Do tej pory żaden artysta poza Taylor nie wyprzedał obu koncertów na tym stadionie podczas jednej trasy koncertowej. W ramach supportu wystąpią GAYLE i Paramore.

„The Eras Tour” potrwa aż do sierpnia. Poza GAYLE i Paramore, artystkę będą wspierać także MUNA, Phoebe Bridgers, Haim i Gracie Abrams.
Źródło: Universal Music Polska