The Dare ujawnił tytuł i szczegóły debiutanckiej płyty

Źródło: Universal Music Polska
06/24/24

The Dare ujawnił tytuł i szczegóły debiutanckiej płyty

Ogłoszeniu towarzyszy premiera singla „Perfume”.

Każdy chciałby kawałek The Dare – „Q”

The Dare wreszcie ogłosił datę premiery swojego wyczekiwanego debiutanckiego albumu. „What’s Wrong With New York?” ukaże się 6 września nakładem Republic Records. Póki co w internecie pojawił się nowy singiel „Perfume” oraz towarzyszący mu teledysk wyreżyserowany przez Nicka Harwooda.

„What’s Wrong With New York?” powstawało na przestrzeni ostatniego roku w domu The Dare’a i studiu w Nowym Jorku. W prace nad krążkiem byli zaangażowani m.in. Dylan Brady (100 gecs), Emile Haynie (Lana Del Rey, FKA twigs, Dua Lipa), Romil Hemnani (Brockhampton), Chris Greatti (Yves Tumor, Yeule) czy Isaac Eiger z Strange Ranger

Artysta jest świeżo po dwóch koncertach, na których supportował Charli xcx podczas jej pierwszych występów promujących album „Brat”. Warto dodać, że artysta jest producentem piosenki „Guess” z wersji deluxe nowego krążka Charli. W maju artysta zagrał serię wyprzedanych koncertów Wielkiej Brytanii i Europie. The Dare pojawił się także na kilku festiwalach, w tym na Primaverze i Great Escape.

The Dare to solowy projekt wokalisty, autora tekstów i producenta Harrisona Patricka Smitha. Wkroczył na scenę singlem „Girls”, a do szerszej publiczności dotarł za sprawą znakomicie przyjętej EP-ki „The Sex”. Artysts Dzielił scenę i współpracował z takimi artystami jak Charli xcx, Yves Tumor, Water From Your Eyes i wieloma innymi.

The Dare – „What’s Wrong With New York?” – lista utworów:

1. Open Up

2. Good Time

3. Perfume

4. Girls

5. I Destroyed Disco

6. You’re Invited

7. All Night

8. Elevation

9. Movement

10. You Can Never Go Home

blank