The Forevers ‚Frederique’ – powiew lata znad Pacyfiku czyli muzyka na tropikalny upał

Dziś ma miejsce premiera zremasterowanego utworu ‚Frederique’ polskiego duetu The Forevers, znanego przede wszystkim ze swoich muzycznych sukcesów w Hollywood. Singiel ‚Frederique’, który będzie można usłyszeć w najnowszej odsłonie filmu z Uniwersum Obecności (The Conjuring Universe) został na potrzeby obrazu zrearanżowany i zremasterowany. I w tej nowej formie i w środku lata staje się idealną muzyczno-wakacyjną propozycją na radiowe playlisty.

The Forevers jest nowym muzycznym wcieleniem duetu Natalii Safran i Mikołaja Jaroszyka, ich najbardziej osobistym do tej pory projektem. Zaś singiel ‚Frederique’ to współczesna muzyczna podróż w filmowy świat francuskiej Nowej Fali, a klip do niego zainspirowany jest stylem i klimatem Kaliforniii lat ’70. Nakręcony na plażach i uliczkach legendarnej Venice Beach w Kalifornii emanuje wakacyjną atmosferą pełną dobrych wibracji w stylu retro i ciepłych kolorów.

Fani amerykańskiej popkultury odnajdą w nim ikoniczne miejsca: m.in słynne Muscle Beach czyli najsłynniejszą na świecie siłownię pod gołym niebem, rozsławioną przez Arnolda Schwarzeneggera, tu na plaży Jim Morrison z Rayem Manzarkiem postanowili założyć The Doors, to tu urodził się Zac de la Rocha, wokalista Rage Against The Machine.

Natalia Safran i Mikołaj Jaroszyk to muzyczne poznańskie rodzeństwo, o którym od dawna słychać w międzynarodowym świecie muzyki, a najczęściej w Hollywood. Ich przeboje szturmują szczyt Billboardu („All I Feel Is You Dance Remix” – nr 1 w debiutach na liście, który utrzymywał się w zestawieniu przez dwa miesiące), ich muzyka miksowana jest przez wziętych światowych DJ-ów (DJ Sandy Rivera, DJ Cajjmere Wray), a ich piosenki słyszymy na ścieżkach dźwiękowych hollywoodzkich produkcji filmowych („Flatliners”, „The Choice”, „Hours”, „Anna”, „New in Town”, „Best Night Ever”, „I Hate Valentine’s Day”).