The Kid LAROI rozgrzeje nas z nowym singlem „GIRLS”

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

The Kid LAROI – GIRLS

Listen to GIRLS by The Kid LAROI.

Czytaj więcej

Social media oszalały! The Kid LAROI starannie przygotował fanów na niezaprzeczalny hit tego lata. Teledysk do jego najnowszego singla „GIRLS” przypomina czasy świetności teledysków MTV – lata 90. i początki lat 00. W klipie znalazły się gwiazdy gen Z: Alix Earle, Valkyrae, Tianna Robillard, Livvy Dunne i Lily Chee.
Niedawno „NIGHTS LIKE THIS” zaczął zdobywać ponad 2 miliony streamów dziennie. Jeśli zdarzyło Wam się go przegapić, koniecznie zobaczcie teledysk z trasy „the first time”!
The Kid LAROI jest w tym roku na językach wszystkich fanów dobrej muzyki i nie tylko. PlayStation wybrało go do viralowej kampanii, wykorzystując „GIRLS” w zwiastunie, aby uruchomić „Choose Your Color”. Ponadto jest pierwszym muzykiem płci męskiej, który współpracował z ulubioną siecią gen Z w Los Angeles, Erewhon, tworząc niepowtarzalny koktajl inspirowany singlem „GIRLS”. Część dochodów z koktajlu zostanie przekazana fundacji artysty, która wspiera młodzież w Australii i USA.
Na początku tego roku The Kid LAROI zaprezentował singiel „Still Yours” oraz dokument „Kids Are Growing Up”. Piosenka, która znalazła się w dokumencie, jest refleksyjną opowieścią o utraconej miłości.
The Kid LAROI jest obecnie w trasie koncertowej „the first time”. 31-dniowa trasa obejmie miasta w całej Ameryce Północnej, m.in. Seattle, Los Angeles, Denver, Miami, Nowy Jork, Toronto, Detroit. Ostatni przystanek czeka go 22 lipca w Houston. W ramach supportu wystąpią przed nim Glaive i Chase Shakur.
blank