Thirty Seconds To Mars z nową zapowiedzią płyty

07/14/23

Thirty Seconds To Mars z nową zapowiedzią płyty

Wielokrotnie nagradzany zespół Thirty Seconds To Mars wydaje nową poruszającą piosenkę „Get Up Kid”. To trzecia propozycja z niecierpliwie oczekiwanego szóstego albumu zespołu „It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day”. Premiera płyty zaplanowana jest na 15 września. 

Album bada zupełnie nowe tereny, jednocześnie znajdując ukojenie w tym, co najważniejsze: miłości, radości z chwili, złamanym sercu i transcendencji. Doskonałą reprezentacją tych wartości jest właśnie podnoszący na duchu „Get Up Kid”.

Don’t give in

Waited your whole life for this

Get up kid

Swing and a miss

But life’s around the bend

When the lights are on

But your heart ain’t home

Get up kid

Nie da się ukryć, że dotychczasowa kariera Thirty Seconds To Mars to nieustanny rozwój. Zespół po raz pierwszy postawił na minimalizm – nie znajdziemy tu utworów dłuższych niż 3,5 minuty ani żadnych ulepszaczy, wystarczy nam wokal Jareda. „It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day” ma ukazać się we wrześniu – pięć lat po wydaniu bestsellerowego „America”.

Główny singiel „Stuck” szybko wspiął się na szczyty list przebojów w USA – obecnie znajduje się w pierwszej dziesiątce i zbliża się do pierwszej piątki. Bracia Leto wciąż odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej, w tym we Włoszech, gdzie po raz pierwszy trafili do pierwszej dziesiątki. Utwór już wkrótce przekroczy 40 mln globalnych streamów.

Tego lata Thirty Seconds To Mars zagra na kilku głównych festiwalowych scenach. Przed nimi m.in. Lollapalooza, When We Were Young w Las Vegas oraz Corona Capital w Meyksyku.

Tracklista:

1. Stuck 

2. Life Is Beautiful

3. Seasons

4. Get Up Kid

5. Love These Days 

6. World On Fire

7. 7 to 1 

8. Never Not Love You

9. Midnight Prayer

10. Lost These Days

11. Avalanche 
Źródło: Universal Music Polska