Thirty Seconds to Mars z nowym utworem „Life is Beautiful”

06/12/23

Thirty Seconds to Mars z nowym utworem „Life is Beautiful”

Bracia Jared i Shannon Leto prezentują „Life is Beautiful” – drugi singiel zapowiadający nowy album Thirty Seconds to Mars. Krążek zatytułowany „It’s the End of the World but It’s a Beautiful Day” ukaże się 15 września.

Jared Leto wyjaśnia: – Jako artysta mam nadzieję, że będę tworzył muzykę, z którą ludzie będą mogli się związać emocjonalnie. „It’s the End of the World but It’s a Beautiful Day” to dowód na obrany przeze mnie cel. „Life is Beautiful” opowiada o pięknie i kruchości życia. Przypominamy w utworze, aby chwytać uciekające chwile oraz odnajdywać pocieszenie w tej nieprzewidywalnej podróży. Mam nadzieję, że piosenka rozpali pewnego rodzaju iskrę w słuchaczach i przypomni, że w całym tym chaosie i wyzwaniach świata, zawsze jest miejsce na iskrę nadziei oraz że piękno chowa się w nieoczekiwanych miejscach.

Utwory z albumu „It’s the End of the World but It’s a Beautiful Day” zostały zainspirowane gamą emocji oraz doświadczeń zespołu z pięciu ostatnich lat – czyli od czasu premiery bestsellerowego albumu „America”.

Pierwszym singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo jest utwór „Stuck”. Pięcioletnia przerwa zwiększyła apetyt fanów zespołu na premierowy materiał. Piosenka przekroczyła już 21 mln streamów. Fani mogli usłyszeć utwór na żywo w trakcie Orange Warsaw Festival i już wtedy śpiewali refren razem z Jaredem.

W sierpniu Thirty Seconds to Mars zaprezentuje się na słynnym festiwalu Lollapalooza pierwszy raz od 2006 i trzeci w karierze. Bracia Leto wystąpią także m.in. na Music Midtown Festival w Atlancie, When We Were Young Festival w Las Vegas oraz Corona Capital Festival w Meksyku.

„It’s the End of the World but It’s a Beautiful Day” – tracklista:

1. Stuck 

2. Life is Beautiful

3. Seasons

4. Get Up Kid

5. Love These Days 

6. World On Fire

7. 7 to 1 

8. Never Not Love You

9. Midnight Prayer

10. Lost These Days

11. Avalanche

 

 
Źródło: Universal Music Polska