Tiësto wraca z porywającym nowym singlem „The Business”

Ikona sceny dance i muzyczny wizjoner, Tiësto, wraca z nowym, świeżym brzmieniem, prezentując swój nowy hymn „TheBusiness” – pierwszy singiel wydany w barwach Atlantic Records.

Wraz z piosenką do sieci trafił teledysk, który wyreżyserował ChristianBreslauer. W klipie występuje popularny komik CaseyFrey. Klip miał premierę po występie Tiësto w Red Rocks Amphitheatre, jednej najbardziej niezwykłych koncertowych lokalizacji. Na wirtualnej tanecznej imprezie pojawiło się wielu artystów, a komu umknęła transmisja, może raz jeszcze obejrzeć występ na kanałach Tiësto oraz ekskluzywnie w Polsce na fanpage’u Sunrise Festival dzisiaj (25 września) od godziny 16:45.

Od dawna tworze muzykę, którą kocham, ale kiedy pojawia się piosenka taka jak ta, wiesz, że to coś wyjątkowego. Cieszę się, że w końcu mogę się nią podzielić ze światem. Jestem szalenie podekscytowany, zaczynając nowy rozdział kariery z ekipą Atlantic Records. To pierwszy z wielu nowych utworów” – mówi DJ.

Śledzę niezwykłą karierę Tiësto od ponad 20 lat i od dawna marzyłem, by dołączył do Atlantic” – mówi prezes Atlantic Records, CraigKallman. „Jest innowacyjnym DJ-em i pionierem gatunku EDM, który zrewolucjonizował scenę taneczną. Zawsze patrzy w przyszłość i wciąż rozwija swą sztukę, podążając w nowych kierunkach i otwierając się na nowe muzyczne widoki. Wszyscy w Atlantic jesteśmy zachwyceni, że dołączył do naszej rodziny„.

Tiësto to artysta, którego nie trzeba przedstawiać. Laureat Grammy, zdobywca platynowych płyt i międzynarodowa ikona. DJ i producent, który otrzymał tytuł Największego DJ-a wszech czasów w plebiscycie „Mixmaga”, trafił na szczyt zestawienia DJ-ów „Rolling Stone’a” i został nazwany Ojcem chrzestnym EDM przez „Billboard”.  Od podziemnych bangerów po luksusowe występy w Las Vegas, Tiësto stworzył patent na bycie światową gwiazdą współczesnej sceny tanecznej.

W swoim stylu, Tiësto nadal przekracza granice gatunków i wciąż rozwija się w swym fachu. Zważywszy, że ma na koncie ponad 36 milionów sprzedanych albumów oraz łącznie 8 miliardów streamów, a także ponad 30 milionów fanów w najróżniejszych zakątkach globu, śmiało można uznać, że z singlem „TheBusiness„, Tiësto jest gotów, by zdominować listy przebojów i radiowe rozgłośnie.